RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

První konzultace s RK vám může otevřít oči

Uvažujete o prodeji nemovitosti? Možná máte různé představy, očekávání a otázky. Ideální je domluvit si konzultaci se zkušeným makléřem a během čtvrt hodinky se vaše představy kompletně změní. Domluvte si schůzku a podívejte se realitě do očí. Realitní kanceláře se často setkávají s klienty, kteří mají požadavky a očekávání, které jsou úplně mimo realitu.

Další skupinou jsou lidé, kteří vlastní nemovitosti, kde jsou složité okolnosti (věcná břemena, více vlastníků, exekuce apod.). To všechno vyřeší už první konzultace. Právě na první konzultaci vám zkušený makléř řekne, jaký by měl být nejlepší postup, tedy jak by postupoval makléř, kdyby se jednalo o jeho nemovitost.

První schůzka je zdarma a je nezávazná

V drtivé většině případů nabízejí makléři a realitní kanceláře první konzultaci zdarma. Tam si obě strany ujasní, jestli má smysl spolupracovat, jaký by měl být postup, jaké budou podmínky spolupráce apod. Není potřeba nic podepisovat, obě strany obvykle zváží, jak se k případu postaví. Když však chcete prodávat nemovitost, rozhodně se vyplatí mít na své straně ostřílenou realitní kancelář. Ta vás totiž bezpečně provede celým procesem prodeje nemovitosti. Navíc prodá vaši nemovitost rychleji a za vyšší cenu. Statistiky uvádějí, že s realitní kanceláří v zádech prodávají lidé nemovitosti průměrně o 7 % dráže.

Spolupráci si můžete v klidu promyslet

Když se potkáte s makléřem osobně, obvykle vycítíte, jestli vám lidsky sedí. To, jak na vás makléř působí, je totiž dost důležité. Pravdou je, že v této branži se pohybují i lidé méně schopní nebo kulantně řečeno vychytralí. Nenechte se do ničeho tlačit a podmínky spolupráce si v klidu doma promyslete. Myslete na to, že první konzultace je absolutně nezávazná. Nemáte co ztratit. Naopak získáte informace a pohled zkušeného odborníka v oboru.

Hodně štěstí!

29.7.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

realitní makléř z Brna

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.