O mně

Jsem realitní makléř specializující se na prodej a pronájem nemovitostí v Brně a jeho širokém okolí. Během naší vzájemné spolupráce ode mne můžete očekávat důslednou přípravu, včetně pečlivé analýzy technických a právních aspektů nemovitosti a identifikace případných rizik.

 

Co se týče technické stránky staveb, mám výhodu v podobě zkušeností z minulého zaměstnání jako projektant, takže dokážu lépe porozumět a analyzovat nemovitosti z této perspektivy. Dále nabízím kompletní přípravu nemovitosti na prodej, včetně stanovení prodejní ceny, home stagingu, atraktivních fotografií, 3D vizualizace, video prezentace, půdorysu a dalších.

 

Každou nemovitost vnímám jako unikátní a navrhuji vhodný marketingový plán, který maximalizuje její potenciál a zvyšuje šance na úspěšný prodej za nejvyšší možnou cenu. V průběhu celého procesu jsem pro Vás plně k dispozici. Díky výbornému zázemí a podpoře kanceláři RE/MAX Delux dokáži vyřešit i zdánlivě neřešitelné případy. 

 

Těším se na případnou spolupráci s Vámi.

Malhocký Radek

Makléř

Certifikáty

Silver-816x816 specialista 300x300 20kb profik 76kb kancelář roku v2021 Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.