Prodej rodinného domu, 130 m2, Strachotín
Nedostupné, nevolat

Strachotín

V přímém zastoupení majitele nabízíme možnost koupě rodinného domu se zahradou v krásné vinařské obci Strachotín, v samé blízkosti Pálavy na jihu Moravy.

Jedná se o částečně řadový dům na konci ulice s dispozicí 4+1, dílnou a garáží o celkové podlahové ploše cca 130m2. Dům je cihlový, částečně podsklepený se sedlovou střechou.

Celková zastavěná plocha domu včetně dvora je 370m2, k domu dále naleží pozemek o velikosti 433m2, který je v tuto chvíli využíván jako zahrada. Je zde však možnost jej dle platného územního plánu využít pro stavbu rodinného domu.

Dům je v původním, ale dobrém technickém stavu. Ihned obyvatelný, ale nabízí se zde prostor pro rekonstrukci a novému majiteli tak dává možnost si dům upravit, dle jeho představ.

Je napojený na veškeré inženýrské sítě jako elektřina, dálkový vodovod, kanalizace a plyn. O vytápění v domě se stará plynový kotel a ohřev vody pak zajišťuje elektrický boiler.

V tuto chvíli není zpracován PENB, proto uvádíme třídu G.

Obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav, leží v těsné blízkosti Novomlýnských nádrží a přibližně 15km od Mikulova. Tato nabídka je vhodná jak pro ty zájemce, kteří hledají klidné bydlení na jihu Moravy, nebo i případně pro ty, kteří hledají investiční příležitost v této lokalitě.

Více informací a termín prohlídky s Vámi rád dohodnu po telefonické domluvě.

Číslo nabídky:374618Plocha užitná:140
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod, StudnaElektřina:230 V
Stav objektu:dobrýTopení:lokální plynové
Budova:cihlováDoprava:silnice, autobus

O mně

Představte si, že máte na prodej nemovitost. Ale jak ji efektivně prodat a zajistit, že získáte nejvyšší možnou cenu? 


Domluvte si semnou schůzku, na které Vám poradím, jak postupovat ve Vaší situaci. 


Jsem realitní makléř specializující se na prodej nemovitostí v Brně a Jižní Moravě. 

 

Před prodejem každé nemovitosti si představím ideálního kupce, pro kterého bude mít nemovitost největší hodnotu. Následně podle toho nastavím i marketingový plán, který zvyšuje šance na úspěšný prodej za nejvyšší možnou cenu. 

 

Během naší spolupráce můžete očekávat důslednou přípravu včetně analýzy technických a právních aspektů nemovitosti a identifikace možných rizik. Díky svým zkušenostem jako bývalý projektant mám výhodu v technických aspektech staveb. Úzká spolupráce mezi makléři zaručuje hladký průběh celého případu, což má vliv na fungování kanceláře, která opakovaně získává titul Kancelář roku Morava.

Přijďte k nám na kávu a zjistěte v čem jsme jiní a co nás dostalo na špičku v republice mezi realitními kancelářemi.

Váš certifikovaný realitní makléř Radek Malhocký

Radek Malhocký

Makléř

Certifikáty

Silver-816x816 specialista 300x300 20kb profik 76kb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.