RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Realitka pomůže s výběrem nemovitosti i financováním

Většina lidí se při pořizování nemovitostí zadluží. Respektive si vyřídí hypotéku, kterou pak dlouhá léta splácí. Je to výborná strategie, která nabízí možnost koupit si vlastní bydlení i lidem, kteří by jinak na nový dům či byt šetřili dlouhá léta. Lidé pak platí místo nájemného hypotéku a investují tak do svého bydlení. I proto je jasné, že vyřídit si financování je základ. Bez hypotéky totiž spousta lidí může na nákup vlastní nemovitosti zapomenout.

Když začínáte uvažovat o vlastním bydlení, vyplatí se určitě spolupracovat se zkušenou realitní kanceláří. Pomůže vám totiž sehnat i výhodné financování. Komplexní realitní kanceláře nabízejí hypoteční servis pro klienty, kteří ani nemusí být vázaný na spolupráci v oblasti výběru nemovitosti. Ale přece jen jsou realitky nejpovolanější na práci s nemovitostmi.

Vše vyřídíte na jedné schůzce

Nejlepší je domluvit si nezávaznou schůzku, za kterou nic neplatíte. Tam s makléřem a finančním poradcem proberete své představy a možnosti. Už z této první schůzky bude jasné, jak bude další spolupráce vypadat. Vycítíte, jestli jste narazili na tu pravou realitku a taky uvidíte, jestli vůbec na hypotéku dosáhnete. Nemusíte obíhat úřady, banky a studovat mix informací na internetu, vše můžete probrat osobně s odborníkem.

Během posledních dvou let se hypoteční podmínky dost zpřísnily, na druhou stranu koronavirová krize zase hypotéky lehce zpřístupnila. Budete určitě potřebovat i vlastní zdroje, ale i to je dnes řešitelné. Každý případ je unikátní, proto je nutné osobní setkání. Když bude vyřešeno financování, pak už jen vybíráte svou budoucí nemovitost!

15.5.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

REMAX Delux Brno Křenová 40

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.