RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

RE/MAX roste!

Realitní značka REMAX působí po celém světě. Do České republiky se dostala v roce 2005, od té doby se zde rozšiřuje a její obliba roste. Zvyšuje se obrat, počet makléřů i počet realizovaných prodejů nemovitostí. To vše doplňuje skutečnost, že vznikají i další nové pobočky.

Kvalita služeb a spokojenost zákazníků

Celá společnost má hlavní důraz na kvalitu svých služeb, která musí jít ruku v ruce s férovým přístupem. Kvalitou se rozumí nejen otevřené a jasné jednání, ale hlavně vzdělávání makléřů a rozsah služeb. Když chce někdo prodat nemovitost, dostane se mu maximální podpory. Zároveň díky dlouholetým zkušenostem, novým technologiím a světovému know-how makléři REMAXU vyřeší i ty nejsložitější případy, které se prodeje nemovitostí týkají.

Nejlepší reklamou jsou samozřejmě spokojení zákazníci. V realitním světě jde o velké peníze, často celoživotní úspory. I proto je základem důvěryhodnost a profesionalita. REMAX klade nejvyšší důraz na kvalitu služeb a cílem je vždy spokojený zákazník. Ideální je situace, kdy jsou spokojeny všechny strany – prodávající, kupující i makléř. Samozřejmě makléři stojí vždy na straně klienta, který si je najal, ale snaží o win – win řešení, kdy budou spokojeni všichni.

Nový software pro makléře

Makléři REMAXu mají velkou podporu celé sítě. Investuje se do vzdělávání makléřů, jednotlivé franšízy investují do nových technologií, aby mohly lépe prezentovat nabízené nemovitosti, a v současné době vrcholí příprava nového softwaru, který posune úroveň služeb realitní kanceláře zase o něco výše.

Cílem REMAXu rozhodně není růst kvantity poboček, ale růst kvality služeb. Vznikají sice nové pobočky, ale základem jsou skvělé služby a profesionální makléři.

12.8.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

remax čr roste

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.