RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

REMAX zajišťuje bydlení i jeho financování

REMAX je nejznámější a nejrozšířenější realitní kancelář v České republice. Působí po celém světě a znají ji i lidé, kteří ještě nikdy s realitkou nespolupracovali. Už méně známá je skutečnost, že vám REMAX zajistí i odborné finanční poradenství a hlavně vám pomůže získat co nejvýhodnější hypotéku. To v dnešní době není úplně samozřejmé a jednoduché.

REMAX jako realitka

Když prodáváte nebo kupujete nemovitost, REMAX bude na vaší straně a celým procesem vás bezpečně provede. Pomůže prodat rychle a za co nejvyšší cenu, nebo naopak pro vás najde takovou nemovitost, po které toužíte. V obou případech zajistí veškerou byrokracii i komunikaci s prodávajícím či kupujícím. K co nejlepšímu výsledku makléři používají zázemí a know-how celosvětové sítě REMAX, dlouhodobě budují dobré jméno, takže se na ně opravdu můžete spolehnout.

REMAX jako finanční poradce

Kromě realitních služeb nabízí REMAX i související služby finančního poradce. Klient získá přehled o nabídkách všech bank i kompletní hypoteční servisNebude muset složitě shánět informace, obíhat úřady a banky. Zároveň se tím výrazně zjednoduší a zrychlí nákup nemovitosti. Podmínky pro získání hypotéky se stále mění. Kvůli koronaviru například změnila ČNB podmínky ve prospěch klientů tak, že jim stačí mít pouze 10% vlastních prostředků, banka může půjčit až 90%. To je jen jedna ze změn, hypoteční trh se stále vyvíjí. 

U složitějších transakcí, kdy klient potřebuje prodat jednu nemovitost, aby mohl financovat nákup druhé nemovitosti, je asistence zkušených odborníků prakticky nutná. Je potřeba jednat s bankou, úřady, zájemci o nákup nemovitosti i s majiteli nemovitostí, o které má klient zájem. Tady vám celou situaci značně ulehčí právě zkušená realitní kancelář. Když budete mít v zádech zkušeného poradce a navíc makléře, proběhne celý nákup či prodej nemovitosti jako na drátkách.

31.8.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.