RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Robinsonády – domky na samotě u moře

Vypadá to, že cestování do zahraničí je pro rok 2020 passé, o to větší bude chuť našinců po moři později, až se situace kolem koronaviru uklidní. V tomto článku se podíváme na možnost odcestovat na krásná opuštěná místa u moře. Zaplatit si takový robinzonský pobyt, nebo dokonce do podobné nemovitosti investovat. Láká vás užívat si moře a klid někde daleko od civilizace?

Chorvatsko, Řecko, Itálie i vzdálené ostrovy

Domky na samotě u moře jsou v různých destinacích po celém světě. Ideální jsou ostrovy a ostrůvky, kam se lidé dostanou jen trajektem či jinou lodí. V Evropě je nejvíce takových osamělých domků na chorvatských ostrovech – Pašman, Kornati, Brač, Vis atd. Robinsonády k pronájmu nabízejí i cestovní kanceláře, kde právě Chorvatsko vévodí. Osamělé rekreační domy najdete však i jinde. Na řeckých ostrovech, v Itálii, v Portugalsku, na Bali, v Tichomoří i jinde po světě.

Robinsonády jsou opravdu stále populárnější. Lidé si rádi připlatí za klid a samotu s přáteli. Navíc v těsné blízkosti moře v krásném prostředí. Domky obvykle nabízejí veškerý komfort, takže se nebojte, že budete bydlet v domě bez elektřiny a tekoucí vody. Obvykle je vše zařízeno tak, aby si turisté svůj pobyt maximálně užívali. Nejlépe aby měli k dispozici i vlastní loďku. Taková dovolená zní jako neuvěřitelný sen.

Nákup domu u moře jako investice

Izolované domy na samotě u moře mohou být i výborná investice. Můžete je sami využívat k rekreaci, když tam nebudete, můžete dům pronajímat. Na světě je stále více lidí, kteří si přejí prožít dovolenou v klidu, daleko od lidí. Problém bývá v tom, že musíte sehnat někoho spolehlivého, kdo se vám o dům bude starat, ale když si s tím poradíte, máte vysněný dům i pasivní příjem. Investice do nemovitostí jsou navíc v drtivé většině případů výnosné, protože si udržují svou hodnotu i v dobách různých krizí.

9.4.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář v Brně

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.