Prodej rodinného domu, 1200 m2, Lomnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

11 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Lomnice

Pozor tato nabídka prodeje jedinečné nemovitosti, jakých je na trhu jako šafránu se již nebude opakovat !

Ve výhradním zastoupení nabízím prodej jedinečnou nemovitostí s historickým kontextem židovského osídlování v Lomnice u Tišnova s původním obchodem s látkami místní manufaktury, později koloniálem, kamennými sklepy a to dvou čísel popisných o třech nadzemních podlažích s možnosti další výstavby ve vysokém půdním prostoru na ulici Jana Uhra č.p.234 na stavební parcele 110/1 o výměře 720 m2 zastavěná plocha a nádvoří a č.p.295 na stavební parcele 110/2 o výměře 109 m2 zastavěná plocha a nádvoří a rozsáhlé uzavřené zahrady na parcelním čísle 165/1 o výměře 1326 m2 ve vnitro bloku obehnané kamenným plotem, kde je možné dle územního plánu městyse na ploše až 398 m2 postavit další nemovitost.

Soubor budov vytváří uzavřený celek písmene U s vnitřním atriem s vjezdem z ulice Josefa Uhra u Židovského náměstí i s vjezdem z ulice Dlouhá za kaplí sv. Antonína Paduárského úhlopříčně naproti hřbitova v Lomnici přímo do uzavřené zahrady.

Přímo na atrium navazuje klidná zahrada - kouzelný strarý ovocný sad s neopakovatelnou atmosférou a intimním prostorem skrytým vůči okolí, kde můžete dle vlastních představ postavit až na ploše 398 m2 objekt, který by byl spojený s provozem boutique hotelu, wellness centra, luxusního penzionu pro seniory, výstavby bytů či jiného podnikatelského záměru, který se v tomto rozlehlém objektu určenému k rekonstrukci a případné dostavbě nabízí.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nabídka vyjímečné nemovitosti?

Zavolejte mi!

Jsme makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:343753Plocha užitná:1200
Kategorie:

Historické objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:380 VStav objektu:V rekonstrukci
Budova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.