Prodej pozemku pro bydlení, 12306 m2, Šakvice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

17 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Šakvice

Vítejte v Šakvicích,
v nádherné vinné obci v těsném sousedství Novomlýnské nádrže č. 5.

Připravili jsme pro vás do prodeje kouzelnou stavební parcelu určenou k výstavě nemovitostí hromadné rekreace o celkové výměře 12.306 m2.

Obec Šakvice najdeme v okrese Břeclav v jihomoravském kraji 5 km jižně od Hustopečí na mírné výšině nedaleko Novo mlýnské nádrže.

Žije zde přibližně 1 500 obyvatel.

Obcí vede cesta ze sousedních Staroviček spojující Hustopeče s Pavlovem a Dolními Věstonicemi.
Šakvice leží na železniční trati Brno - Břeclav - Vídeň.

V roce 2013 se Šakvice staly vesnicí roku Jihomoravského kraje.

Okolí vybízí ke sportovním aktivitám a turistice.

Celá oblast cyklistickými cestami, které Vás provedou malebnými místy Jižní Moravy s typickými vinicemi a sklepy.

Vzhledem k tomu, že se pozemek nachází v těsném sousedství vodní nádrže, nabízí se zde možnost výstavby rekreačních nemovitostí nejen pro aktivní sportovce, cyklisty, milovníky vodních sportů, ale také pro rybáře, neboť zdejší vody revíru Dyje 5 jsou mezi rybáři proslaveny svými kapitálními úlovky.

Novomlýnské nádrže patří k nejnavštěvovanějším rybářským revírům v České Republice.
Tyto rozlehlé vodní plochy, které nabízí naprosto unikátní ráz, si zamilovali tisíce rybářů z celé republiky.

Na pozemku se nachází 4 studny, odpad bude řešen čističkou odpadních vod a elektřinu je možné připojit na hranici pozemku.

Připravené územní řešení dané parcely zasazené do terénu této lokality včetně vizualizací a dispozic rozložení domů a objektu restaurace, jsme nachystali v souladu s územním plánem, stavebním úřadem a představami vedení obce.

Nechejte se inspirovat půdorysy, pohledy a situačním výkresem zasazením domů do daného pozemku.

Pozemek se nachází v plochách rekreace, tudíž jej není možné rozdělit geometrickým plánem na menší parcely s jednotlivými nemovitostmi, ale lze následně prodat jednotlivé nemovitosti s nájemní či kupní smlouvou k zastavěné ploše domu.

Přípustné využití je hromadná rekreace, související občanské vybavení, tělovýchova a sport, veřejná prostranství a sídelní zeleň.

Výstavbu v zastavených plochách je nutné řešit na charakter a výšku okolní zástavby.
Stavby mohou mít maximálně 2 nadzemní podlaží bez zastaveného podkroví, nebo jedno nadzemní a jedno obytné podkroví.

Maximální zastavěnost plochy je 40 %.

Pozemek nelze použít na výrobu a skladování.

Zaujala Vás tato nabídka, či potřebujete konzultaci ?

Ozvěte se nám.

Číslo nabídky:347118Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:380 V

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.