Prodej penzionu, 322 m2, Dolní Dunajovice
Nedostupné, nevolat

Dolní Dunajovice

Vítejte v Dolních Dunajovicích,
dovoluji si Vám nabídnou k prodeji tento jedinečný, citlivě zrekonstruovaný penzion Lederer, jaký rozhodně v celém mikulovském regionu nenajdete včetně veškerého vybavení v apartmánech, součástí prodeje není nábytek v bytové jednotce obývané majitelkou.

Dům byl postaven v devadesátých letech 19. století rodinou Ledererů, jejíž členové byly místními starosty a rychtáři.

V domě se narodil historik Hans Lederer, který byl významným mecenášem a čestným občanem obce.

Penzion prošel nákladnou rekonstrukcí a dostavbou v roce 2020, kdy byl vložen důraz na zachování historické hodnoty a autentičnost nemovitosti, a v současné době nabízí 6 dvoulůžkových ateliérů s klimatizací, koupelnou, poskytují naprosté soukromí a pohodlí.

3 samostatné byty pro 4 až 6 hostů mají vlastní kuchyň, kde můžete rozvíjet své kulinářské umění, klimatizaci a koupelnu.

Společná kuchyň pro celý penzion je situována v přízemí domu, kde najdete veškeré vybavení až po myčku, prostornou lednici či indukční desku, dále vinný bar a vinný sklep.

Celková kapacita penzionu je 27 osob na zastavěné ploše 164 m2 s podlahovou plochou 322 m2 a zahradou 213 m2.

Penzion nabízí prostorné kryté venkovní posezení, kde můžete grilovat a užívat si poklidné atmosféry vnitrobloku zahrady se svými blízkými.

Přístup do domu je řešen digitálně s kamerovým systémem pro zajištění komfortu a bezpečnosti hostů, objekt je vybaven WIFI sítí.

Na zahradě jsou 3 parkovací místa a přímo naproti penzionu přes Dunajovický potok na obecním pozemku jsou desítky parkovacích míst.

Pro kola je vyhrazen uzamykatelný přístavek v zahradě penzionu u venkovního posezení.

V Dolních Dunajovicích, kde žije přibližně 1 700 obyvatel je rozvinutá vinařská turistika, termíny otevřených sklepů a tipy na vinařské akce najdete na www.dunajovskekopce.cz

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:354254Plocha užitná:322
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vody
Elektřina:380 VStav objektu:novostavba
Budova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.