Prodej rodinného domu, 96 m2, Vyškov
Nedostupné, nevolat

Vyškov

NOVOROČNÍ NABÍDKA - NOVÁ CENA

! SLEVNĚNO z částky 3.490 000,- Kč !

Zajistěte si prohlídku nemovitosti ještě dnes a rezervujte si svoji nemovitost se slevou 490 000,- Kč!

V zastoupení majitelů jsem pro Vás připravil prodej rodinného domu v Opatovicích u Vyškova č.p.86 se zastavěnou plochou a nádvořím 279 m2 a zahradou o výměře 462 m2, na kterou projdete z dvorku za domem po mostku přes potůček Malá Haná.

Na zahradu je možný vjezd bránou naproti mateřské školky z obecní komunikace spojující Dědice s Opatovicemi.

Na letní večery strávené při grilování na zahradě nebo při relaxaci na terase za zvuku bublající vody potůčku budete rádi vzpomínat.

Do garáže o ploše 33,6 m2 je příjezd z obecního pozemku za domem.

Zastavěná plocha domu včetně přístavků na dvoře je 184 m2, užitná plocha domu 95 m2.

Ze vstupní chodby 17,1 m2 je nástupní prostor na půdu a vstup do kuchyně 9 m2, ze které projdete do obývacího pokoje 19,9 m2, který je průchozí do ložnice 16,4 m2.

Do další ložnice o ploše 14,8 m2 je vstup z kuchyně.

Koupelna s toaletou má výměru 3,6 m2 a spížka 3 m2.

Celková obytná plocha domu je 84 m2, přístavky na dvoře mají zastavěnou plochu 36 m2 a dvůr 49 m2.

Dům je napojen na elektrickou a plynovou přípojku, topení je řešeno plynovým kotlem a radiátory, v kuchyni jsou krbová kamínka.

Vodovod je obecní a užitkovou vodu nejen na zalévání můžete čerpat za studny, která je na dvorku domu.

V obci najdete mateřskou školku a naproti domu je dětské hřiště, kde si zajisté najdou své oblíbené atrakce vaše ratolesti.

Cyklostezkou dojedete do Dědic, kde se nachází oblíbené oranžové dětské hřiště.

Kousek od domu je obecní obchod a fotbalové hřiště s hospodou Sokola.

Nad Opatovicemi je vodní nádrž Opatovice, kde začínají lesy táhnoucí se ve velké ploše až k Blansku a Adamovu a přímo vybízí ke sportovním aktivitám, sběru lesních plodů, hub a turistice.

V nedalekém Rychtářově se nachází lovecký barokní zámeček Troyerstein z roku 1750.

Do Vyškova, kde najdete plavecký a zimní stadion dojedete pravidelnou autobusovou dopravou za pár minut.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mně?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:354590Plocha užitná:96
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.