Prodej rodinného domu, 124 m2, Hodějice
Nedostupné, nevolat

Hodějice

V exklusivním zastoupení jsem pro Vás připravil do prodeje rodinný dům v Hodějících, malebné vesnici nad říčkou Litavou 3 kilometry východně od Slavkova.

Rodinný dům s vjezdem na dvůr i do zahrady s dispozici 4 + kk na zastavěné ploše 238 m2 s již započatou rekonstrukcí, vypracovanou projektovou dokumentací je ve fázi hrubé stavby k dostavbě podle vašich představ.

Otevřený podkrovní prostor nabízí vybudování další bytové jednotky nebo možností rozšíření dispozice domu na velkorysých 6 + kk.

Podle současné projektové dokumentace je výměra 1 NP 89 m2 obytné plochy, 11 m2 terasa a průjezd 24 m2, který může sloužit jako garáž.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě

Zahrada o výměře 299 m2 poskytne nejen prostor užitné zahrady, ale i místo pro odpočinek, grilování a relaxaci u romantického potůčku hned na hranici zahrady.

Dům se nachází v klidné slepé ulici asi 200 m od koupaliště.

Pokud se vám nechce na zahradě budovat bazén, stačí si zakoupit na koupaliště permanentka co. A odskočit si zaplavat doslova každý den.

V obci najdete veškerou občanskou vybavenost, mateřskou školku, základní školu do 5. ročníku, velmi dobře zásobený obchod, restauraci, dětské a fotbalové hřiště, koupaliště a kapli svatého Bartoloměje.

Obec je spojena se Slavkovem městskou hromadnou autobusovou dopravou.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:356101Plocha užitná:124
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.