Prodej rodinného domu, 515 m2, Běhařovice
Nedostupné, nevolat

Běhařovice

Vítejte v Běhařovicích městysi v okrese Znojmo, ve kterém žije 377 obyvatel.

Počátky obce spadají do 12. století, kdy se pravděpodobně jednalo o vesnický vojenských poslů a odtud se odvíjí i název obce – běhař.

V první polovině 19.století patřily Běhařovice k panství Tavíkovice, najdete zde kostel sv. Václava, římskokatolickou faru, obchod Coop, dobrovolné hasiče, hospodu s prostorem na pořádání kulturních akcí.

Sídlí zde firma ISMET na transformátory a nabíjení trafostanic.

Běhařovice leží na spojnici Znojma a Rouchovan a vzhledem k tendru na dostavbu Dukovan se nabízí tato nemovitost jako zajímavá investice na dostavbu bytu v podkroví na rodinný dům se třemi bytovými jednotkami a na přestavbu sýpky o zastavěné ploše 68 m2 na další 4 bytové jednotky.

Sousedící garáž s dílnou o zastavěné ploše 108 m2 a ostatní plochou s výměrou 33 m2 může se využít k výstavbě garáží.

Vícegenerační dům nabízí v 1 NP bytovou jednotku 4+1, z předsíně je vstup do pokoje 9 m2 koupelny 4 m2, kuchyně 8 m2, ze které je vstup ložnice 8 m2. Z předsíně je samostatný vstup do obývacího pokoje 13,6 m2 který je průchozí do další ložnice 14,3 m2. Celá jednotka je určená k rekonstrukci.

Z schodišťového prostoru vstoupíte do kotelny s kotlem na pevná paliva, ze kterého je rozvod ústředního topení do celého domu.

Ze vstupní chodby 13,5 m2 navazuje schodiště 11 m2 spojující všechna 3 podlaží se samostatnými vstupy do jednotek, při prohlášení vlastníka tak mohou vzniknout 3 samostatné bytové jednotky.

2 NP je zrekonstruovaná bytová jednotka 3+1 s pokoji se samostatnými vstupy, obývací pokoj 20,5 m2, ložnice 18 m2 a dětský pokoj 12 m2, kuchyní 16 m2, chodbou 3 m2, spíží 4 m2, koupelnou 3,5 m2 a samostatnou toaletou 2,2 m2.

3 NP je v současnosti pokoj 17 m2 a pokoj 9 m2 s chodbou 2 m2 ze které je vstup do půdy o výměře 54 m2, která nabízí možnost výstavby mezonetového bytu 4+kk, vizualizace nechť se Vám stanou inspirací k možné realizace dostavby jednotky.

Dům je napojen na plynovou přípojku a obecní vodovod s napojením na kanalizaci.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:356134Plocha užitná:515
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.