Prodej rodinného domu, 58 m2, Hvězdlice
Nedostupné, nevolat

Hvězdlice

NOVÁ CENA!
V exklusivním zastoupení jsem pro Vás připravil do prodeje rodinný dům se zahradou zdravím vás z Nových Hvězdlicích, městyse ležícím 12 kilometrů severovýchodně od Bučovic a 14 kilometrů jižně od Vyškova určený k celkové rekonstrukci nebo demolici.

První písemné zmínky o Hvězdlicích najdeme před 750 lety, kdy byl pánem Hvězdlic Vojtěch z Cimburka.

Na okraji obce se 600 obyvateli v tiché, slepé ulici, jsem pro vás připravil do prodeje rodinný dům č.p.144 na zastavěné ploše 98 m2 určeny k rekonstrukci či demolici.

Rodinný dům má elektrickou přípojku 220 V, napojení na obecní vodovod, plynovou přípojku a kanalizaci.

Nyní má dům dispozici 2 + kk s možností rozšíření vestavby v podkroví, kdy je potřeba počítat s výměnou krovů, křidlic a případně změně dispozic.

Atrium za domem nabízí prostor na relaxaci, grilování a setkávání se s přáteli.

V mírně svažité zahradě o celkové výměře 153 m2 můžete pěstovat zeleninu, ovoce nebo jí založit jako zahradu okrasnou.

Vyžití si to najde zajisté každý, především vaše děti.

Okolí nabízí dobře značené cesty pro turisty, cyklisty, milovníky sportu a místní lesy jsou rájem pro houbaře.

Díky volat historii se zde nachází spousta kulturních památek kostel svatého Jakuba, fara, barokní zámek vybudovaný v roce 1712 jako letní sídlo Augustiánů, v jehož prostorách je nyní nádherný domov pro seniory.

Občanská vybavenost obce je na vysoké úrovni, najdete zde poštu, zdravotnické zařízení, školu, knihovnu, obchod s potravinami, pizzerii, restauraci, autoservis a autocamping.

Obci působit celá řada spolku a sdružení, sokol, hasiči, zahrádkáři, myslivci.

S okresním Vyškovem je dobré autobusové spojení.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mně?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:358024Plocha užitná:58
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:špatnýBudova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.