Prodej rodinného domu, 107 m2, Újezdec
Nedostupné, nevolat

Újezdec

Vítejte v Újezdci, obci kousek od Osvětiman nedaleko Buchlovic v okrese Uherské Hradiště.

První písemná zmínka o obci je z 15.století, kdy byla součástí Buchlovického panství.

Újezdec leží v trojúhelníku mezi Buchlovicemi 10 km, Kyjovem 13 km a Uherským Hradištěm 18 km.

Připravil jsem pro vás do prodeje nádherný přízemní dům 3+1 po celkové rekonstrukci s možností rozšíření v podkroví na dispozici 5+1 s východo západní orientací o celkové zastavěné ploše 105 m2.

Do domu vstoupíte přes zádveří 3,8 m2 s vestavnou skříní, ze kterého je vstup na toaletu 1,7 m2.

Ze zádveří se dostanete do kuchyně 9,7 m2 s kuchyňskou linkou tvaru písmene L , která je vybavena indukční deskou Gorenje, horkovzdušnou troubou Mora a mikrovlnkou Eta, lednička není součástí vybavení kuchyně.

Dům se prodává s veškerým movitým majetkem mimo keramiky, obrázků a TV v obývacím pokoji 19,2 m2, kde se situován krb s teplotní horkovzdušnou vložkou a při sychravých dnech vykouzlí kouzelnou atmosféru a teplo domova.

Ložnice 15,9 m2 má velké úložné vestavné skříně, nemusíte se obávat, kam s osobními věcmi. Rodinný dům má ústřední vytápění plynovým kotlem soužící i k ohřevu vody, v koupelně kuchyni a zimní zahradě je podlahové vytápění.Z ložnice je vstup do koupelny 6,5 m2 s umyvadlem, vanou a masážní sprchou.

Součástí domu je zimní zahrada 8,8 m2 s podlahovým vytápěním a krásným výhledem, zde můžete relaxovat nebo trávit zimní večery s knihou v ruce.

Ze zimní zahrady a zahrady je přímý vstup na krytou terasu 13,7 m2, která Vám poskytne útočiště za teplých letní dní nebo když vás překvapí rychlá přeháňka.

Dům má velmi nízké energetické náklady, zájemcům zašlu vyúčtování plynu i elektřiny, obecní internet zajištuje firma Starnet za 300,- Kč/měsíčně, TV má samostatnou anténu, voda je čerpána z vlastní studny k veškeré spotřebě, dům má připojení na obecní vodovod.

Pod domem je situován sklep s plochou 12 m2. Součástí prodeje je dvoupatrový domek s obytným podkrovím o celkové výměře 27 m2 se samostatným vytápění WAW.

Hledáte útočiště pro děti ? To je to správné místo, kde najdou azyl a prostor, pokud zrovna počasí venku není příznivé.

Hned pod domem v zahradě je situován krytý bazén o rozměru 7x4 metry s čističkou, pískovou filtrací a Baracuda vodním vysavačem s výpustí pod bazénem.

Jste vinař, sadař, či rádi pěstujete zeleninu?

Na zahradě je kopaný sklep 11 m2 s klenutou klenbou a stabilní teplotou.

Pod zahradním domkem je vybavená dílna pro kutily.

K relaxu s knihou v ruce poslouží venkovní houpačka situována u bazénu, teplé letní večery využijete k opékání špekáčků na otevřeném venkovním ohništi.

V obci najdete obecní úřad, obchůdek, hospůdku, hasičský sbor, dětské hřiště, dětský skautský oddíl.

V sousedních Medlovicích je mateřská školka a v Osvětimanech škola, kam jezdí autobusová linka 366.

Supermarket Penny je Bzenci vzdáleném 10 kilometrů.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:363638Plocha užitná:107
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.