Prodej bytu 2+1, 58 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Dovoluji si Vám nabídnout do prodeje krásný byt o dispozici 2+1 o celkové výměře 58,3 m2 v 4. NP bez výtahu v bytovém domě Purkyňova č.o. 91.

Byt prošel v roce 2022 částečnou rekonstrukcí sociálního zařízení a opravou podlah.

Kuchyňské linky je vybavena spotřebiči a pračkou.

Součástí prodeje bytu je podíl na společných pozemcích kolem domu se zahradou o výměře 50,6 m2, která je připravena na Vaše zahradnické aktivity, zde můžete trávit volné chvíle a pěstovat ovoce či zeleninu.

Předsíň má plochu 8,5 m2, šatna, do které vstupujete z předsíně 0,7 m2, toaleta, do které je vstup též z předsíně 1,4 m2 a samostatná koupelna má rozměr 3,1 m2.

Z předsíně jsou samostatné vstupy do kuchyně 10,3 m2, obývacího pokoje 17,2 m2 a ložnice 15,1 m2, všechny místnosti jsou orientované do vnitrobloku – zahrady, takže ani nebudete tušit, že bydlíte ve městě, nebude Vás rušit ruch ulice a dopravy.

Jednoduchou stavební úpravou lze byt přestavět na 2+kk se spojením společných prostor kuchyně a obývacího pokoje.

Nahlédněte na vizualizace a nechte se inspirovat, jak případně byt upravit a vybavit.

Pokud budete potřebovat poradit, jsem Vám plně k dispozici, neboť se přestavbou bytů zabývám již 30 let.

Se souhlasem SVJ lze bytovou jednotku případně rozšířit do střešního prostoru nad bytem a zvětšit tak obytnou plochu bytu na dispozici 4+kk a z bytu udělat byt mezonetový.

Součástí bytové jednotky je sklepní kóje o výměře 6,7 m2.

Bytový dům prošel v roce 2012 generální rekonstrukcí výměnou stupaček, odpadů, elektroinstalace v roce 2015 bylo realizováno zateplení domu s novou fasádou a výměnou oken.

Byt má tedy velmi nízké náklady na bydlení.

S ulice Purkyňova je skvělé dopravní spojení hromadnou dopravou do dalších městských částí, výborné napojení na městský okruh, výpadovka směrem na Svitavy a napojení na dálnici D1.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:364842Plocha užitná:58
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:4
Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.