Prodej chaty, 51 m2, Hostěnice
Nedostupné, nevolat

Hostěnice

Není dostupné, prohlídky již nebudou, nekontaktujte mě telefonicky ani mailem.

Únik do přírodního ráje - dřevostavba v Hostěnicích

Už jste někdy snili o svém vlastním kousku ráje, skrytém mezi lesy a zelenými loukami?

Mám pro vás jedinečnou příležitost!

Malebná dřevěná chata se zastavěnou plochou 48 m2 se zahradou o rozloze 407 m² s celkovou výměrou pozemku 455 m2 v obci Hostěnice, kde se setkávají dvě perly moravské přírody Drahanská vrchovina a Moravský kras.

S každým svítáním a západem slunce budete svědky této kouzelného místa, kde lesy šeptají staré příběhy a potoky zpívají melodie klidu, zde se čas zpomaluje a stres mizí ve stínu stromů.

Nejen samotná chata je půvabná, ale okolní krajina také láká k dobrodružství a objevování:
• Mokrá-Horákov: V obci s veškerou občanskou vybaveností můžete navštívit luxusní základní školu se sportovními zařízeními a moderním koupalištěm s nerezovými bazény.
• Moravský kras: Kousek odtud se nachází tento krasový ráj s rozsáhlými jeskyněmi a slavnou propastí Macocha.
• Křtiny: Známé díky jedinečnému baroknímu skvostu kostelu Jana Blažeje Aichela Santiniho.

Aktivity pro každého: Tato lokalita je rájem pro milovníky přírody a aktivního odpočinku:
• Turistika: Nablízku naleznete krásné pěší trasy a místa pro romantické procházky.
• Cykloturistika: Pro milovníky jízdy na kole jsou k dispozici výborné cyklostezky.
• Houbaření: Lesy jsou bohaté na houby, což je skvělý způsob, jak strávit den.
• Koupání: Nejen, že můžete relaxovat u nedalekých rybníků, ale také si užít sluníčko v Mariánském údolí v Líšni.

Snadná dostupnost: Hostěnice jsou snadno dostupné z Brna:
• Cesta z Líšně a Ochoz je dojezdová vzdálenost 10 km.
• Pokud preferujete dálnici D1 z obce Tvarožná 6 kilometrů.

Pozemek je dle platného územního plánu ve stabilizované funkční ploše RI1 lokalita Kopanina v zastavěném území obce, která umožňuje: výstavbu stavby k trvalému bydlení a pro individuální rekreaci s podmínkou dodržet intenzitu využití plochy v tomto konkrétním případě je akceptovatelná plocha k zastavění do 100 m2 s maximální výškou zástavby 2 nadzemní podlaží s možností využití podkroví.

Chata je napojena elektřinu s uličním rozvaděčem, obecní vodovod, není napojena na kanalizaci (je zde ale zrealizována odbočka pro možné napojení v budoucnu – bez zásahu do komunikace) v současné době je odpad do septiku.

Odbočka plynová přípojky vede z hlavního řádu na hranici pozemku v komunikaci k tomuto pozemku, přípojka není ale vystavěna.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:372237Plocha užitná:51
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace, jímka
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:400 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:dřevěná

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.