Prodej chaty, 51 m2, Ostopovice
Nedostupné, nevolat

Ostopovice

Pokud jste někdy snili o útočišti, kde se můžete oddávat klidu a přírodě, ale přitom neztratíte spojení s městem, mám pro vás jedinečnou nabídku, která vám tuto touhu splní.

Prohlídkový den nemovitosti je 20.10.2023, rezervace termínu - času prohlídky prosím mailem.

Představte si rekreační nemovitost, která se nachází ve zahrádkářské kolonii Ostopovice, nedaleko Brna.

Tato nemovitost se nestaví jen na betonových základech a zděných stěnách, ale na snových představách a lásce k přírodě.

Dům samotný stojí na zastavěné ploše 40 metrů čtverečních, avšak to, co jej činí skutečně výjimečným, je zahrada, která se rozkládá na ploše 520 metrů čtverečních.

Je to místo, kde můžete svým domácím mazlíčkům dát volnost, nebo rozšířit svůj domov pod širým nebem.

Pohled na okolní krajinu je nádherný, a to díky částečně rovinatému terénu, který tvoří přibližně dvě třetiny pozemku, a mírně svažité části orientované na jih, která zbylé třetině dominuje.

Cesta k nemovitosti není asfaltová, ale právě to dodává zahrádkářské osadě její nezaměnitelný šarm.

Do nedaleké zastávky MHD v Ostopovicích to máte pěšky jen 10 minut, což znamená, že jste spojeni s městem, ale zároveň máte svůj klidný útočiště.

Samotná rekreační chata, postavená v roce 1977, prošla v roce 2017 kompletní rekonstrukcí, výměnou oken, zateplením, vybavený ústředním topením a stala se celoročně obyvatelnou.

Původní kamenná podezdívka byla zachována, přední část domu je vystavěna z tvárnic YTONG a zadní část jako dřevostavba s dvojitou vrstvou OSB desek, izolací a parozábranou.

Zateplení fasády je polystyrénem 10 cm, topná soustava pro vytápění a ohřev vody je řešena tepelným čerpadlem vzduch-vzduch 7,5 KW s topnými tělesy v každé místnosti zajistí úsporu nákladů.


Náklady na vytápění a ohřev vody při celoročním obývání jsou velmi přijatelné, činí zhruba 2 000 Kč měsíčně.

A pokud milujete živý oheň, můžete zažívat krásné zimní večery u hořících polen v litinových kamnech.

Odpad je řešen pomocí jímky.

Můžete si zde vytvořit své vlastní meditační místo obklopené zelení nebo si jen tak pověsit houpací síť a zapomenout na starosti.

A co ještě vás může zajímat?

Tato nemovitost se nabízí jako možnost investice k pronájmu, což z ní činí vhodnou investiční příležitost.

Tato nabídka je pro ty, kteří hledají spojení s přírodou, klid a pohodlí bydlení s dostupností města.

Je to místo, kde můžete najít své útočiště a zároveň investovat do budoucnosti.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Neváhejte a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:374623Plocha užitná:51
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:zdroj pro celý objekt, rozvod studené a teplé vody
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšená

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.