Prodej bytu 2+1, 55 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Pojďte se projít krásnou brněnskou čtvrtí v těsném sousedství centra Brna.

V oblíbené městské části Královo Pole se skrývá byt 2+1 s výjimečným potenciálem.

Prohlídkový den bude 6.10.

Jedná se o byt ve druhém patře s výtahem, který vám otevře dveře do domova, kde se komfortní bydlení snoubí s nádherným výhledem do zahrady.

Vítejte na ulici Botanická, kde můžete zahájit Vaši novou životní etapu!

Představte si,jak při prvním kroku do tohoto bytu otevřete okna a nádherný výhled vás ihned uchvátí.

Okna kuchyně a ložnice spolu s balkonem ložnice nahlížejí do rozkvetlé zahrady,která se stane vaším každodenním pozadím.

Je to místo, kde čas plyne klidněji a stres se rozpouští ve vzduchu.

Pro rodiny s dětmi bude toto místo ještě magičtější, protože ve vnitrobloku domu se nachází dětské hřiště.

Vaše děti budou moci hrát, smát se a tvořit vzpomínky, které je budou provázet celým jejich životem.

Pokud hledáte bezpečné místo pro vaše vozidlo, pod bytovým domem najdete podzemní garáže, kde si můžete pronajmout nebo dokonce zakoupit vlastní garážové stání.

Brno - Královo Pole je lokalita, která spojuje komfort a aktivity.

Městská hromadná doprava je na dosah ruky, což vám umožní snadný přístup ke všem oblíbeným místům v Brně.

Tato lokalita nabízí ideální kombinaci klidu a pohody s pěší docházkovou vzdáleností do centra města.

Pro milovníky sportovních aktivit s možnostmi výjezdů do přírody je to skvělá výchozí adresa.

Tento byt je momentálně v původním stavu z roku 1955, určený k rekonstrukci, čekající na vaši představivost a touhu po moderním bydlení.

Možnosti jsou nekonečné, a jediným limitem je vaše vlastní kreativita.

Bytový dům prošel v roce 2013 celkovou rekonstrukcí s výměnou oken, veškerých rozvodů, stupaček, rozvodů elektřiny a byla zateplena fasáda.

Okolí bytu nabízí širokou občanskou vybavenost, mateřskou školku a základní školu, což dělá tuto lokalitu ideální pro rodiny s dětmi.

Dětské hřiště přímo u domu na společné zahradě bude pro vaše nejmenší poklady krásným místem pro hry a objevování.

A co víc, vše, co potřebujete, je na dosah ruky, od nákupů po školu a restaurace.

Nastal ten pravý okamžik, abyste uskutečnili své realitní sny a stali se novým vlastníkem tohoto jedinečného bytu, který rychle najde nového majitele.

Nechte tuto příležitost ujít by byla opravdovou škodou!

Budete-li financovat koupi nemovitosti hypotečním úvěrem, rád pro Vás zajistím hypoteční úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nezapomeňte mě kontaktovat ještě dnes a domluvit si prohlídku.

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:374625Plocha užitná:55
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:7
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.