Prodej bytu 3+1, 108 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Pojďme se společně vrátit do doby, kdy stavitelé byli jako kouzelníci, a architektura byla jak symfonie.

Na Úvozu 31, v jednom ze secesních klenotů z roku 1906, vás čeká v třetím patře s novým moderním výtahem byt 3+1 s obytnou plochou 100 m2 a užitnou plochou 108 m2, který zasvěceně hovoří o minulosti, ale otevírá dveře do budoucnosti.

Tento byt je vzácným pokladem v srdci Brna, kousek od jeho pulzujícího centra.

Vstoupíte-li do jeho prostor, projdete branou času.

Zdá se, že se zde zastavil čas, ale my jsme se rozhodli, že mu vneseme novou energii, nový dech, a přivedeme ho do dnešního moderního světa.

To, jak bych tento byt rekonstruoval já, a pustil mu nový vítr do plachet můžete vidět ve vizualizacích – spojuje se zde historie s nejnovějšími moderními trendy bydlení , a přesto je zachován duch doby, kdy byl tento bytový dům vystavěn.

Lokalita tohoto bytu je jako sen.

Její krása a pohodlí vás okouzlí. Je jen pět minut chůze od centra města, takže můžete okusit jeho pulzující život, ale zároveň si uchovat klid a pohodu v nejžádanější brněnské lokalitě.

Ale to není vše.

V blízkosti tohoto bytu najdete park hradu Špilberk, jednoho z nejstarších městských parků v České republice.

To je místo, kde si každý najde svůj vlastní způsob, jak trávit volný čas.

Jestli máte rádi relaxaci, sport, nebo jen chvíle klidu – to vše park nabízí.

Dětská hřiště, psí louku, restauraci na hradě, pivnici ne Pellicove a kavárnu na ochozu hradu Špilberk.

Travnaté plochy zvou k odpočinku a posezení, když máte chuť na klidný okamžik v přírodě.

A pokud si řeknete, že potřebujete garáž pro své auto, mám pro vás řešení.

Garáž o výměře 26 m2 v osobním vlastnictví na pozemku města, jen 50 metrů od bytu.

Tento byt je více než jen nemovitost – je to příběh.

Příběh, který se bude psát s vámi.

Otevřete dveře do minulosti a budoucnosti současně, a pojďte si prohlédnout tento klenot na Úvozu 31, který čeká, až se stane vaším domovem.

Dům je po celkové revitalizaci, výměna oken 2006, nová fasáda 2007, nová elektroinstalace 2012, výstavba výtahu 2014, ve fondu oprav je v součastnosti 2,3 miliónu korun.

K bytové jednotce je možné dokoupit garáž v osobním vlastnictví o zastavěné ploše 26 m2 na pronajatém pozemku ve vlastnictví města vzdálené od bytového domu pouze 50 metrů.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a ten si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujal Vás tento byt v domě starém již skoro 120 let?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:375434Plocha užitná:108
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

družstevní

Voda:dálkový vodovod
Elektřina:400 VTopení:lokální plynové
Telekomunikace:Telefon, InternetDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.