Prodej rodinného domu, 97 m2, Březské
Nedostupné, nevolat

Březské

Vítejte v náruči kouzelného kraje, kde čas plyne pomaleji a srdce nachází svůj klid.

Dovolte mi představit vám tu nejpohodlnější bránu do tohoto ráje dům v malebném Březské, jenom krůček od Velké Bíteše, který se vám brzy může stát domovem.

Tato chalupa, stará skoro 200 let, je jak příběh z dob minulých.

Vstoupíte-li dovnitř, pocítíte zde teplé objetí nově vystavěné 13 let staré kachlové pece, která se stala srdcem tohoto domova a vytváří atmosféru jako z pohádky.

Je to místo, kde se můžete choulit u ohně v křesle se šálkem čaje a nechat se unášet vlnami jeho tepla, kdy za oknem tančí sněhové vločky nebo si vychutnávat večery se svými nejbližšími či přáteli, zatímco pec rozehřeje vaše srdce a připraví nejeden gastronomický zážitek.

Stylový nábytek, který zdobí každý kout této chalupy, vypráví svůj vlastní příběh a je součástí prodeje domu.

Každý stůl, každé křeslo, každý kousek dekorace to všechno má svůj charakter a historii.

Tento dům je připraven přijmout nového majitele, kterému se stane součástí této bohaté historie a tradice.

Pokud jde o komfort, nemusíte se obávat.

Ústřední topení zajistí, že vás v zimních měsících nezahřeje pouze kachlová pec, ale vyhřeje celý dům.

Každý pokoj bude nabitý útulnou atmosférou, která vás bude vítat po náročném dni.

Ze studny, která je se nachází ve sklepě, teče voda jako z lesní studánky a pivo bude mít teplotu ze sedmého schodu.

Obytná plocha dispozice 3+1 včetně verandy je 77 m2, neobyvatelná plocha prostoru pro výstavbu letní kuchyně, skladu a dřevníku 31 m2, sklep 10 m2, atrium 28 m2.

Ale to není vše.

Březská je místem, kde se setkává klid venkova a výhody města.

Velká Bíteš je pouhých 6 km odtud, což znamená, že máte všechny potřebné služby a obchody doslova na dosah ruky.

Přesto však budete moci uniknout do vašeho útočiště v Březské, kde vás čeká ticho, příroda a nádherné výhledy na okolní krajinu.

Tato nemovitost je víc než jen nemovitostí, je to místo, který čeká, až se stane vaší životním příběhem.

A koupat se můžete nedaleko, doslova za humny je Nihovský rybník.

Přijďte a představte si svůj vlastní příběh v tomto kouzelném prostředí..

Domov, kde čas zpomaluje a sny se stávají skutečností.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato kouzelná nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny.

Číslo nabídky:376025Plocha užitná:97
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, rozvod studené a teplé vody, StudnaElektřina:380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.