Prodej rodinného domu, 349 m2, Újezd u Brna
Nedostupné, nevolat

Újezd u Brna

Vážení,
přicházím k vám s nabídkou, která se zrodila z touhy vytvořit vám domov, který nejenom poskytne komfortní bydlení, ale také otevře dveře k nekonečnému relaxu a odpočinku na krásné zahradě.

Vítejte v úchvatné novostavbě domu o současné dispozici 4+kk, nacházející se v malebném Újezdě u Brna na ulici Školní.

Tento pozoruhodný dům s velkorysým volným prostorem přes dvě nadzemní podlaží stojí na zastavěné ploše 237 m2 a nabízí nejen prostorné bydlení, pracovnu, ale i tři koupelny, z nichž jedna je spojena s aktivitami na zahradě a tři garážová stání a zahradu 154 m2.

Největší poklad tohoto domu spočívá v nádherném výhledu do zahrady z velkoformátových oken a z terasy ve druhém podlaží.

Každý krok v této nemovitosti je krokem ke kouzlu, ke klidu a pohodě.

Svěží, zelená zahrada se stane vaším denním pozadím a přenese Vás do míst, kde budete tvořit vzpomínky s rodinou a přáteli.

Postavte zde dětské hřiště pro vaše nejmenší, kteří si budou hrát a objevovat svět kolem nich, vybudujte bazén a budete se těšit z dětských radovánek uprostřed vodních hrátek.

A co večerní grilování na zahradě, obklopeni svěží zelení, sklenkou vína v ruce a blízkostí vašich nejbližších?

A nemyslíme jen na váš odpočinek a relaxaci.

Veřejná doprava je na dosah ruky, ať již autobusem nebo vlakem, což znamená snadný přístup ke všem oblíbeným místům v Brně.

A co říct o samotném Újezdě u Brna?

Tato oblast nabízí nejen moderní komfort bydlení i nekonečné možnosti pro sportovní aktivity, vycházky v přírodě a houbaření pro milovníky lesa.

Je to místo, kde se můžete naplno oddávat svým zálibám a zároveň si užívat poklidného života.

Dům je novostavbou, a to s nekonečným potenciálem.

Část směřující do ulice je připravena k okamžitému nastěhování, zatímco podkroví a část domu směřující do zahrady jsou cca v 70% prostavěnosti.

To vám dává možnost přizpůsobit si prostor dle vašich představ a potřeb.
Stačí se nechat inspirovat vizualizacemi, tak jak bych vdech tomuto prostoru nový vítr do plachet já.

Staňte se majiteli této skvostné nemovitosti a zažijte, co znamená skutečný domov.

Tento dům nenabízí pouze střechu nad hlavou, ale také klidný životní styl, který si zamilujete.

Velkou výhodou je energetická náročnost budovy přelom B/C, která zaručuje nižší náklady na spotřebu energií.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejlepší čas na změnu je právě teď.

Zavolejte mi ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto nádherného domu.

Můžete být tím šťastným, kdo zavře dveře tohoto domu za sebou a řekne: "Toto je můj domov."

Jsem makléř ze štatlu a plním realitní sny!

Číslo nabídky:377201Plocha užitná:349
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.