Prodej bytu 3+1, 69 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Částečně zrekonstruovaný byt v revitalizovaném panelovém domě v osmém patře s výhledy na dominanty města Brna jen pár kroků od hlavní brány brněnského výstaviště s obytnou plochou 66 m2, obývací pokoj 18 m2, kuchyně 7 m2, ložnice 13 m2, dětský pokoj 11 m2, balkon 3 m2 a sklepem 2 m2.

Již při prvním kroku do tohoto bytu budete ohromeni kouzelným výhledem, který se naskytne z obývacího pokoje, ložnice a dětského pokoje směrem na jihozápad k areálu brněnského výstaviště na druhou stranu směrem na severozápad uvidíte panorama města Brna zahrady na Žlutém kopci, pivovar, Baziliku Nanebevzetí Panny Marie na Mendlově náměstí a Špilberk.

V okolí bytu se nachází mateřská školka a základní škola, což dělá tuto lokalitu ideální pro rodiny s dětmi, hřiště najdete přímo naproti domu, kde si budou moci hrát a tvořit vzpomínky, které je budou provázet celým jejich životem.

Centrum Brna je v docházkové pěší vzdálenosti, městská hromadná doprava je na dosah ruky, což vám umožní snadný přístup ke všem oblíbeným místům v Brně.

Tato lokalita nabízí ideální kombinaci s výhodným spojením do centra města i ve směru na Jundrov, Komín a brněnskou přehradu.

Je to skvělá výchozí adresa s možnostmi pro sportovní aktivity, jako jsou výlety na všechny strany města po cyklistických stezkách, in-line dráha směrem k hokejové hale Komety a dále k Olympii, vycházky v přírodě pro milovníky lesa hned na hranici areálu brněnského výstaviště nad brněnskou Riviérou, kde se nachází v nádherném areálu koupaliště s umělým říčním korytem a je tvořeno kaskádou tří nerezových bazénů.

Na Riviéře zažijte chvíle plné relaxu, vodních radovánek a zábavy.

Nově vznikající Štýřické nábřeží, kde řeka Svratka dostane více prostoru a obyvatelé Brna zase místo u vody, kam mohou vyrazit na procházky, za sportem i odpočinkem.

Bude se jednat o klidné bezbariérové prostředí vhodné pro vozíčkáře, seniory či maminky s dětmi.

Vznikne zde živá zóna, kde se budou lidé potkávat a aktivně trávit svůj čas.

Vše, co potřebujete, je na dosah ruky, ať už jde o nákupy, školu, sportovní aktivity nebo restaurace.

Byt je částečně rekonstruovaný, ale to je jen plátno, na kterém můžete namalovat své vlastní bydlení, nechte se inspirovat vizualizacemi, tak jak bych vdechl tomuto prostoru nový vítr do plachet já.

Možnosti jsou nekonečném a Vaše představivost je jediným limitem.

Na základě moderních trendů bydlení můžete přetvořit tento prostor podle vašich představ a potřeb.

Vzhledem ke své lokalitě a několika vysokým školám v blízkém okolí je koupě bytu skvělou investicí vhodnou k pronajímání.

Nyní je ta správná chvíle zrealizovat své realitní sny a stát se jeho novým majitelem.

Buďte součástí komunity obyvatel brněnských Štýřic a začněte tvořit své vlastní příběhy.

Měsíční náklady na bydlení jsou 7.300,- Kč.

Kontaktujte mně ještě dnes a domluvte si prohlídku!

Tento byt ve výborné lokalitě si rychle najde nového majitele.

Nechte si tuto příležitost ujít!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:377866Plocha užitná:69
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:8
Typ:

Prodej

Počet podlaží:12
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Panelová
Vlastnictví:

Osobní

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.