Prodej rodinného domu, 1200 m2, Lomnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

11 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Lomnice

Zastavte se na chvíli a pohlédněte na tuto nabídku jako na příběh, který vypráví o minulosti i budoucnosti, o dávných dobách a nových začátcích.

V srdci malebného Lomnice u Tišnova, kde čas tančí v harmonii s historií, se nyní otevírá brána k jedinečnému pokladu.

Je to nemovitost, která má v sobě zasety stopy židovského osídlení, záznamy času látkové manufaktury, kdy látky vyprávěly své příběhy a koloniál byl centrem života.

Představte si ulici Josefa Uhra v židovské čtvrti Lomnice u Tišnova, kde se táhnou dvě čísla popisná nemovitostí č.234 o výměře 720 m2 a č.295 o výměře 109 m2 jako hlídající strážci minulosti a vytváří blok nemovitostí ve tvaru písmene U.

Tam, mezi třemi nadzemními podlažími, se otevírá prostor možností, prostor, který předurčuje svůj osud dle představ a snů nového majitele.

A nejen to, díky vysokému půdnímu prostoru naší mysli jsou vrata otevřena pro další výstavbu, pro další kapitolu této příběhové architektury.

Výstavba bytů, boutique hotel, wellness centrum, luxusní penzion, či jiný podnikatelský záměr, vše je možné v tomto kouzelném úkrytu, který čeká na svého nového strážce.

Uvnitř zástavby se budovy skládají do podoby písmene U, jakoby předávajíce tajemství tohoto místa.

A v jejich středu se ukazuje atriem, prostor spojení minulosti a přítomnosti, místo, kde se dotýkají dva světy, dva příběhy, dva pohledy na život.

Pak je tu ta zahrada, klidný úkryt ovocného sadu, který se zdá být ztracen v čase. Jeho atmosféra je neopakovatelná, jeho prostor intimní a jemně skrytý před očima světa.

A právě zde, ve stínu starých stromů a mezi kvetoucími keři, může nový majitel vybudovat svůj sen, nabízí se možnost na rozloze až 398 m2 postavit další nemovitost s přístupem ze silnice ulice Dlouhá za kaplí sv. Antonína Paduárského úhlopříčně naproti hřbitova.

Tak tedy, drazí přátelé, přijměte tuto výzvu, přijměte tento příběh a buďte těmi, kdo mu dávají novou podobu, nový smysl, novou kapitolu v tomto nekonečném příběhu, který je životem.

Nabídka je zde, jako šafránu na trhu, unikátní a nyní dosažitelná.

Buďte těmi, kdo ji chytí za ruku a společně s ní otevřou dveře do budoucnosti.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nabídka vyjímečné nemovitosti?

Zavolejte mi!

Jsme makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:382150Plocha užitná:1200
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:V rekonstrukciBudova:Cihlová

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.