Prodej bytu 3+1, 71 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-sever

Byt k okamžitému nastěhování nebo k rekonstrukci podle Vašich představ.

Pojďme společně splnit Váš realitní sen.

Kde? No přece v Brně na Lesné!

Také jste si tu v hráli v dětství, prolézali bunkry, zákopy a hledali vystřílenou munici??

Já ano, krásné vzpomínky na dětství, kdy nikdo netušil, jak krásné byty tu budou i za 55 let.

Kouzelné sídliště Lesná vyprojektovali v letech 1962-1970 architekti Rudiš a Zounek.

Sídliště má rozlohu 2,6 km2 a ze severu na jih jej protíná městský lesopark Čertova rokle.

Nejen v době výstavby bylo označováno za nejzdařilejší sídliště ve městě Brně.

Ulice Soběšická je spojkou z Husovic do severní části sídliště Lesná.

Byt s dispozicí 3+1 v cihlovém bytovém domě z roku 1969 o celkové výměře 71,4 m2 v 2. NP na ulici Soběšická č.o.104 s nádhernými výhledy do zahrad a zeleně směrem na Maloměřice je připraven k okamžitému nastěhování.

Pokud byste chtěli bytovou jednotku modernizovat podle soudobých trendů bydlení, nechte se inspirovat vizualizacemi, jak bych tuto rekonstrukci realizoval já.

Součástí prodeje bytu je vybavení ložnice se sedací soupravou, křeslem a vestavnými skříněmi.

Z předsíně s vestavnými skříněmi o ploše 10,3 m2 vstupujete do všech tří pokojů s výměry 15,5 m2, 17 m2 a 12,2 m2, kuchyně 10 m2 i toalety 1 m2 a koupelny 2 m2.

Ložnice má přímý vstup na balkon, který má výměru 3 m2 a je orientován východním směrem.

Sklepní kóje v 1 PP s výměrou 2 m2.

Parkování v této části Lesné nemusíte řešit, v okolí najdete dostatek parkovacích míst.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost, nedaleko sportovní hala Tesla s plaveckým bazénem, ZONE4YOU fitness&wellness club, lanové centrum Proud, fotbalový stadión a tenisové kurty a především vstupní brána do lesů směrem na Soběšice a Útěchov.

A nezapomeňte na zelené oázy v sídlišti, které vás zvou ke klidným posezením, setkáváním s přáteli a dětským radovánkám na nedalekém hřišti.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a ten si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala vás tato nabídka?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním vaše realitní sny!

Číslo nabídky:383972Plocha užitná:71
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:400 V
Stav objektu:Velmi dobrýTopení:ústřední dálkové
Budova:CihlováTelekomunikace:Telefon, Internet
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.