Prodej rodinného domu, 56 m2, Dolní Kounice
Nedostupné, nevolat

Dolní Kounice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím do prodeje nedostavěný, nezkolaudovaný, podsklepený rodinný dům 3+kk se dvěma podlažími s vydaným stavebním povolením na zastavěné ploše 55 m2 s kouzelnými výhledy na zámek, kapli a panorama Dolních Kounic.

Hledáte menší dům nebo rekreační nemovitost s výbornou dopravní dostupností se zahradou, bývalou vinicí k dostavbě podle vašich představ?

V tomto případě je tato nemovitost správnou volbou!

Dům je napojen na elektřinu, vodovodní řád a kanalizaci, dešťová voda je svedena do jímky určené k zalévání zahrady.

V domě je vybudováno ZTI, nachystaná příprava na podlahové elektrické vytápění, příprava na kuchyňskou linku, zhotovena elektroinstalace bez kompletace elektrorozvaděče, zhotoveny vnitřní omítky.

Schody do druhého podlaží z interiéru domu nejsou vystavěny.

Vstup do sklepa o ploše 13,5 m2 s přípojkou vody a elektřiny je samostatným vstupem v budově domu.

Nejen pro děti a přátele je na pozemku vinice postavena dřevěná obytná chatka se zastavěnou plochou 21,5 m2, kde najdete zajisté své útočiště.

Na zahradě s jihovýchodní orientací můžete trávit chvíle odpočinku, zahradničit, založit novou vinici či sad.

K uskladnění zahradního vybavení slouží dřevěný sklad o výměře 6 m2.

Historie s nádhernou přírodou se tu snoubí doslova na každém kroku.

Dolní Kounice jsou starobylou obcí, jejíž původ se odvíjí od nejstaršího ženského kláštera na Moravě z roku 1181.

Město se nachází 25 kilometrů jihozápadně od Brna v údolí řeky Jihlavy.

Nemovitost je zatížena v tuto chvíli právními vadami, které jsou již nyní v řešení.

Bližší informace u makléře nabídky.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:386018Plocha užitná:56
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace, jímka
Voda:dálkový vodovodElektřina:400 V
Stav objektu:Ve výstavběTopení:Podlahové
Budova:CihlováDoprava:silnice, MHD, autobus

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.