Prodej bytu 2+1, 58 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Žabovřesky

Vítejte v Žabovřeskách, městské části západním směrem města Brna, čtvrti která nabízí klidné bydlení s výbornou dopravní dostupností do centra města.

Dovoluji si Vám nabídnout byt 2+1 o celkové výměře 58 m2 v sedmém patře revitalizovaného panelového domu s nádhernými výhledy na panorama města Brna a park mezi domy.

Byt se dvěma samostatnými pokoji, obývacím pokojem o výměře 19 m2, ložnicí 15 m2 se vstupem do lodžie 3,6 m2, kuchyní 10,2 m2, chodbou 4,8 m2, koupelnou 2 m2, toaletou 1 m2.

Byt je celý orientovaný na jihovýchod.

Již brzy si exklusivního výhledu z bytu můžete užívat i vy.

Sotva pár kroků od domu se nachází dva lesoparky Wilsonův les a Palackého vrch, které se Vám mohou stát nástupním místem na procházky či výlety na kole.

V Žabovřeskách na Vás dýchne skvělá atmosféra bydlení v klidu, zeleni, krásném okolí a o to tu přece jde!

Vaše děti najdou útočiště hned v parku pod domem na oploceném sportovním hřišti a hřišti s pískovištěm pro maminky s dětmi.

Byt je volný, ihned k nastěhování, tak na nic nečekejte.

Nechte se inspirovat virtuálním stagingem, jak lze byt vybavit a zařídit.

Vytvořte domov, kde budete šťastni a cítit se dobře.

V bytě proběhla částečná rekonstrukce, rozpis úhrad spojených s užíváním bytu do fondu oprav, poplatek za správu, pojištění domu, odměny orgánů družstva, vodné, stočné, teplá voda, teplo, společné energie, výtah, úklid a jiné služby ve výši 4.726 Kč/měsíčně, zálohy na elektřinu 970 Kč/ měsíčně, plyn 200 Kč/měsíčně.

SVJ dobře hospodaří, v současné chvíli je na termínovaném účtu a zůstatku na účtu 988 tisíc korun.

Výnosy k bytové jednotce z nebytových prostor jsou 2.700 Kč/ročně.

Prohlídkový den nemovitosti dne 25.4.2024.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:386896Plocha užitná:58
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:8
Typ:

Prodej

Počet podlaží:13
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:400 V
Stav objektu:Velmi dobrýTopení:ústřední dálkové
Budova:PanelováTelekomunikace:Internet
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:dálnice, silnice, MHD

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.