Prodej bytu 3+1, 79 m2, Břeclav
Nedostupné, nevolat

Břeclav

Vítejte v Břeclavi,
městě, kde žije přibližně 25 tisíc obyvatel v těsném sousedství hranic s Rakouskem a Slovenskem.

Město se rozkládá v nádherné krajině přírodního parku Dyje v blízkosti Valticko-Lednického areálu.

Panelový bytový dům v těsném sousedství Dyje postavený v roce 1979 byl revitalizován, zateplen, s novými plastovými okny v energetické třídě „C“, kdy zajisté doceníte velmi nízké náklady spojené s užíváním bytu.

Předpisy záloh jsou elektřina 1.000,- Kč, plyn 400,- Kč, poplatky spojené se správou domu, fondem oprav, odměnou pro SVJ, pojištěním, společnou elektřinou, úklidem, vodné, stočné, teplo a ohřev vody v celkové výši 4.019,- Kč/měsíčně.

Výměry obytných místností najdete ve fotkách v inzerci, k bytu náleží skladovací kóje na patře domu vedle bytu o výměře 2 m2 a sklep v přízemí bytového domu 3 m2.

Orientace celé bytové jednotky ve druhém nadzemním podlaží je do vnitrobloku zahrad a zaručí vám klidné bydlení, kdy ani netušíte, že žijete ve městě.

Z balkonu o ploše 3,3 m2 je nádherný výhled do zeleně a stromů, kdy vás ráno bude vítat švitoření ptáků.

Byt se prodává včetně veškerého movitého vybavení.

V sousedství bytu se nabízí velké množství tras k procházkám či cykloturistice a do centra města je docházková vzdálenost do deseti minut.

V těsné blízkosti bytu najdete tenisový areál s badmintonem, kde i cyklistická stezka kolem ramene Dyje, asi půl kilometru je vzdálen plavecký bazén s koupalištěm, a sportovní hala, s atletickým areálem a minigolfem.)

A pokud zahradničíte, stačí si pronajmout zahradu, které jsou kousek za bytovými domy.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku prodeje bytu ve vyjímečné lokalitě pro vlastní bydlení nebo výhodnou investici.

V případě financování koupě nemovitosti hypotečním úvěrem doporučím hypoteční poradkyni, která vám potvrdí Vaši bonitu pro získání hypotéky a zároveň i připraví porovnání nabídek z bank, provede vás procesem zajištění a vyřízení hypotéky.

Uvažujete o rekonstrukci bytu? Ať již bytového jádra nebo přestavbě? Doporučuji stavební firmu pana Gála z Břeclavi mobilní kontakt 732 146 985, který Vám zajistí rekonstrukci "na klíč", doporučí stavební materiály, dveře, sanitární keramiku, obklady, dlažby a Vám odpadnou veškeré starosti.

Prohlídkový den nemovitosti bude dne 23.5.2024 si svůj prohlídkový čas.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:389260Plocha užitná:79
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Velmi dobrýTopení:ústřední plynové
Budova:PanelováTelekomunikace:Telefon, Internet
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.