Prodej vícegeneračního domu, 248 m2, Domašov

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

10 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Domašov

Vítejte v Domašově,
vesnici, jejíž historie spadá do 11.století, kdy zeměpanský statek daroval kníže Břetislav I. Rajhradskému klášteru.

Domašov, to je území s nádhernou přírodou s výbornou dopravní dostupností.

Obec je sídlem domašovské farnosti a těsně pod farním kostelem sv. Vavřince a fary jsem pro vás připravil do prodeje nádherný rodinný dům, kde se snoubí prvky venkovského bydlení s moderními trendy.

Rodinný dům 6+2 se vstupní chodbou 9 m2, ze které je schodiště do druhého patra můžete užívat jako dvougenerační bydlení na dvou podlažích se dvěma nezávislými bytovými jednotkami, v přízemí je obývací pokoj s kuchyní s velkorysou výměrou 69 m2, pokoj 18 m2, ložnice 16 m2, ze které je přímý vstup do koupelny 14 m2 a z chodby vstup do kotelny s toualetou 3,5 m2.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou 3 pokoje 22m2, 20 m2 a 17 m2, které mají samostatné vstupy z podesty v domě a kuchyně 10 m2, ze které je vstup do koupelny 7 m2 a šatna - prádelna o výměře 7 m2

V roce 2012 byla dostavěna část domu s obývacím pokojem a došlo ke generální rekonstrukci domu.

V kuchyni a obývacím pokoji je betonový stop s pohledovými dřevěnými trámy a celá dostavba je zateplena fasádním polystyrenem.

V roce 2019 instalován nový plynový kondenzační kotel Viessmann se 100 litrovým zásobníkem na teplou vodu.

Z přízemí je z velkorysého obývacího pokoje spojeného s kuchyní vstup do atria – zahrady, kde můžete zažívat chvíle klidu, pohody se svou rodinou a příteli.

V zastřešené letní kuchyni o výměře 18 m2, kam je zavedena elektřina i voda připravíte oslavu, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat a ve sklepě 14 m2 nachladíte pivo a víno na sedmém schodu.

K rodinnému domu je možně dokoupit v přímě návaznosti z atria stavební pozemek - zahradu o výměře 969 m2 se stodolou se zastavěnou plochou 75 m2 v ceně 3.500 000,- Kč.

V obci nejdete obecní úřad, základní a mateřskou školu, obchod, hospodu a stomatologa.

Dopravní spojení s Brnem a Velkou Bíteší je zajištěno autobusem číslo 401.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsem makléř za štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:389546Plocha užitná:248
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodStav objektu:Velmi dobrý
Topení:ústřední plynovéBudova:Cihlová
Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Reality se mi staly koníčkem již před 30 roky. Po stavební fakultě jsem neustále realizoval svoje představy o stavařině a designu a bavilo mě rekonstruovat nemovitosti. Také jsem měl zálibu v stavění nových domů a rekreačních objektů i když hlavní pracovní náplň jsem měl v jiném oboru. Celé ty roky jsem se setkával s realitními makléři, jak na straně prodávajícího, tak kupujícího a u mnohých jsem spatřoval naprosto neprofesionální přístup ke klientovi.

 

Postupem času se trh profiloval a na přední místa se dostali ti, kteří práci dělají s maximálním nasazením a pravidelně se vzdělávají. Profesionální přístup je o dnes hlavně o využívání všech dostupných technických vymožeností naší doby. Logickým vyústěním dané situace bylo zahájení spolupráce s realitní kanceláří RE/MAX Delux, kde jsem se setkal s kolegy, kteří svým nadšením, přístupem a odborností vytváří skvělý tým! A síť RE/MAX, jedna ze špiček světového trhu s realitami je toho zárukou!

 

Prodej, či koupě nemovitosti jsou důležitým milníkem v životě z každého z nás a rád bych Vás provedl kolikrát složitou legislativní cestou s využitím všech moderních vymožeností. Vždy se stavím ke své práci profesionálně, každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Mohu poradit se stavebními a geodetickými záležitostmi a také doporučit výstavbu energeticky pasivních domů.

 

Dovolte mi tedy, abych se stal Vaším osobním realitním makléřem, Vaše spokojenost a doporučení dalším klientům je mojí vizitkou!

Roman Havlíček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.