RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

RX finance zvyšují svůj náskok, stále více hypoték je realizováno přes REMAX

Když kupujete nemovitost a potřebujete k tomu hypotéku, pak se určitě vyplatí řešit vše s realitní kanceláří REMAX. Tato realitka už delší dobu provozuje tzv. RX finance, což je dceřiná společnost REMAXu, která vyřizuje veškeré finanční náležitostí kolem nákupu nemovitostí. Pomohou vám vyřídit tu nejvýhodnější hypotéku na českém trhu. Už v posledních letech se počet vyřízených hypoték přes RX finance zvyšoval, a pokračuje to dokonce i v této nepříjemné koronavirové době. Alespoň co se týče podílu na trhu.

Velkou výhodou pro klienty REMAXu je skutečnost, že vše vyřídí na jednom místě s jednou realitkou. Prodej a nákup nemovitosti, i důležité financování. RX finance srovnávají nabídky většiny bank v ČR, vyjednají vám ty nejlepší podmínky, vyřeší i komplikovanější případy, a v neposlední řadě vyřídí veškeré papírování. To vše ve spolupráci s klienty.

Hypotéky jsou teď velmi levné

Tato spletitá doba dává šanci získat výhodně hypotéku a v klidu si pořídit nové bydlení. Je na to dost času a banky jsou rády, když získají klienta. I proto jsou benevolentnější a zlepšují své nabídky. S pomocí odborníků z RX finance tak máte šanci získat rychle a výhodně svou hypotéku a s ní i vyřešit své bydlení jednou pro vždy.

Garance vrácení rezervačního poplatku

RX finance mají spousty výhod. Vše vyřešíte na jednom místě, dostanete tu nejlepší nabídku, k dispozici máte špičkové poradce, nic neplatíte, ale je tu ještě jedna specialita. Pokud na hypotéku z jakéhokoliv důvodu nedosáhnete, vrátí se vám rezervační poplatek za vaši nemovitost. Oslovte některou z poboček realitní kanceláře REMAX a vše proberte osobně!

1.11.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.