RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Rychlý výdělek v nemovitostech - tipařská provize

Víte o tom, že si můžete vydělat slušné peníze, když budete jen a pouze doporučovat kvalitního makléře nebo realitní kancelář? Ne každá realitka vám za doporučení zaplatí, ale brněnská realitní kancelář REMAX Delux vám za doporučení, které povede ke spolupráci s klientem, zaplatí. A nejsou to malé peníze, mluvíme zde o 10 % tipařské provize z celkové provize realitní kanceláře!

Základem je dobrá zkušenost s makléřem

Doporučovat někoho, jehož práci neznáte, je samozřejmě trochu nesmysl. Takže základem doporučení obvykle bývá osobní pozitivní zkušenost. S makléřem či s celou realitní kanceláří. Když takovou zkušenost máte, můžete směle doporučovat dobrý servis a služby svým přátelům a lidem ve svém okolí. Je dobré se předem domluvit s realitkou, že když jí dohodíte klienta, proplatí vím provizi. RE/MAX Delux s vámi dokonce podepíše smlouvu, abyste měli jistotu, že své peníze skutečně dostanete.

Když se dohodnete (a s REMAX Delux se dohodnete), pak můžete doporučovat i velmi aktivně. To už je jen na vás. Někomu ani tak nejde o tipařskou provizi, ale chce pomoci svým přátelům, někdo jiný zase provizi ocení i z praktického hlediska. Komu by se nehodilo pár tisíc korun z každé zakázky, že?

Tipařské provize jako hlavní výdělek

V naší kanceláři REMAX Delux Brno se setkáváme i s profesionálními tipaři. Jsou to lidé, kteří se o nemovitosti zajímají, ale necítí se na to, aby dělali makleřinu profesionálně. Raději spolupracují s námi a doporučují lidem kolem sebe spolupráci s REMAX Delux. A tak si vydělávají, nutno říct, že někteří velmi slušně v řádech desetisíců korun měsíčně. Zní to celkem jednoduše, získat zkušenost s kvalitním profesionálním makléřem, a pak jeho práci dále doporučovat. Zaujalo vás to? Můžete to zkusit taky! Kontaktujte realitní kancelář, domluvte se na provizi a začněte doporučovat! :) 

18.12.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.