RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Síla videoprohlídek

Když nabízíte k prodeji nebo i k pronájmu nemovitost, popis a fotky v konkurenci dalších inzerátů nestačí. Mezi nové a moderní formy propagace patří půdorysy, letecké snímky z dronu nebo právě videoprohlídky. Videoprohlídka částečně nahrazuje osobní prohlídku a funguje i jako filtr. Zájemci díky ní lépe vědí, jestli je daná nemovitost zajímá. Kromě toho, že tak získáte více potencionálních zájemců, odpadnou ti, kteří by stejně na osobní prohlídku přišli zbytečně. Celý proces prodeje se tak zefektivní.

Jak videoprohlídka vypadá

Ideální videoprohlídka je natočena profesionálním kameramanem, a je sestřihána jako krátký film. Měla by trvat od 1 do 3 minut. Výhodou videoprohlídky je skutečnost, že můžete ukázat dům zvenku i zevnitř, zájemci mohou vidět opravdové výhledy z oken a udělají si reálnou představu o daném bytě nebo rodinném domě. Video může být s makléřovým komentářem nebo beze slov, doplnit se dá podmanivou hudbou.

Videoprohlídka s komentářem dává zájemcům i základní informace, nejlépe i letecký pohled na nemovitost a její zasazení do krajiny a v neposlední řadě také přehledný půdorys. To vše pomáhá se získáváním opravdových zájemců. Takových, kde už není daleko k realizaci prodeje.

Videoprohlídka zvyšuje důvěryhodnost

Když zájemci o koupi vidí, že má nemovitost videoprohlídku, je jasné, že se jedná o seriozní prodej. Když je video zaujme, budou kontaktovat vašeho makléře a přijdou se na nemovitost podívat osobně. Taková prohlídka má mnohem větší cenu, než klasické domlouvání prohlídek pouze na základě popisu a amatérských fotek.

Pravdou je, že i videoprohlídky mají různou úroveň, raději nešetřete, a za kvalitní videoprohlídku si připlaťte! Mělo by se vám to vrátit v podobě rychlejšího prodeje a možná i vyšší prodejní ceny.

21.10.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.