RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Skvělá služba – 3D virtuální prohlídka Matterport

Ve světě realit se neustále posouvají dopředu způsoby, jak co nejlépe prezentovat nemovitosti, aniž by bylo nutné je fyzicky navštívit. Šetří to čas všem – makléřům, zájemcům i majitelům nemovitostí. A hodí se to i v časech koronaviru. Jednou z oblíbených novinek, která se i u nás používá stále častěji, je 3D virtuální prohlídka Matterport. Funguje to tak, že se na svém počítači, telefonu nebo tabletu pohybujete skrze naskenovaný prostor z jakéhokoliv úhlu. Zážitek je dost podobný tomu, jako byste se po nemovitosti sami procházeli. Když máte navíc speciální 3D brýle, je to ještě lepší.

Na prohlídku přijdou jen skuteční zájemci

Hlavní výhodou této technologie prohlídek je skutečnost, že na fyzickou osobní prohlídku k vám přijdou už jen opravdoví zájemci. 3D virtuální prohlídka Matterport je ze všech technologií, které se v praxi k prezentaci nemovitostí používají, nejblíže skutečné prohlídce. Dnes už jsou samozřejmostí profesionální fotky, používá se také homestaging, sférické 360° fotografie, videoprohlídky aj. 3D virtuální prohlídka Matterport je však něco jiného a nemovitost, která je takto prezentována, je okamžitě odlišena od ostatních.

Klienti si sami vybírají směr, kterým byt procházejí

V této 3D prohlídce je zajímavé i to, že si klienti sami vybírají, jakým směrem se budou po nemovitosti procházet. Není zde ani žádné časové omezení, mohou se „procházet“, jak dlouho budou chtít. Tato technologie umožňuje také zobrazit 3D model celého naskenovaného prostoru, takže se klienti mohou podívat na nemovitost i z nadhledu. Tento model je možné si v tabletu, telefonu nebo v PC otáčet v 360° na všechny strany.

Věřte tomu, že je to velmi účinná metoda. Klienty tak vtáhne do nemovitosti, že se s ní emočně propojí a celkem jasně se rozhodnou, jestli mají dále o nemovitost zájem.

8.6.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

matterport nemovitosti 3D prohlídka reality brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.