RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Terasa, pergola, zimní zahrada ... to vše zvyšuje hodnotu nemovitosti

Když uvažujete o investici do terasy, hliníkové zastřešené pergoly nebo třeba do zimní zahrady, je jasné, že tím roste i cena celé vaší nemovitosti. Kdybyste se rozhodli z jakéhokoliv důvodu svůj dům prodat, nejsou tyto investice vyhozené peníze, ve výsledku totiž můžete svůj dům prodat o dost dráž, než bez terasy, pergoly či zimní zahrady. Navíc dokud v domě budete bydlet, budete si užívat výhod a pohodlí, které nabízejí.

Upravená zahrada je velký bonus

Dalším aspektem, který může značně zvýšit cenu nemovitosti, je upravená zahrada. Pěkná a praktická zahrada, která je z části okrasná a z části užitková, ideálně taková, která nepotřebuje zvláštní údržbu, to je sen mnoha zájemců o koupi nemovitosti. Základem zahrady jsou vzrostlé ovocné i jiné stromy, ale může tam být i koupací jezírko, pěkná skalka, okrasné záhony, ovocné keře i malé políčko či dnes moderní vyvýšené záhony na zeleninu.

Venkovní posezení

Venkovní posezení patří ke každé zahradě. Když je zastřešené, je to ještě lepší, protože se dá využívat více dnů v roce. Když zainvestujete do zimní zahrady nebo alespoň pergoly, kde se dají boční strany prosklít, získáte místo, kde se dá sedět i v chladnějších dnech. V zimních zahradách se dá elegantně řešit i vytápění, čímž se zajistí její využití celoročně.

Jestli budete jednoho dne svůj rodinný dům prodávat, zahrada a zahradní stavby se budou výrazně promítat do celkové prodejní ceny. Ideální je oslovit zkušenou realitní kancelář, která vám pomůže připravit nemovitost k prodeji, určit optimální prodejní cenu, a hlavně co nejrychleji najít seriozního kupce.

3.12.2010

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.