Prodej bytu 2+kk, 76 m2, Ostrava
Nedostupné, nevolat

Ostrava , Moravská Ostrava a Přívoz

Doporučuji zhlédnou videoprohlídku a 3D prohlídku MATTERPORT.
Kompletní informace a všechny fotografie na webu nemovitosti www.modernibyt2kk.cz

První prohlídkový den je naplánovaný na středu 15.5.2024 od 09:00 - Zavolejte již nyní pro zajištění nejlepšího času prohlídky.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi představuji bytovou jednotku o dispozici 2kk, kolaudovanou v roce 2019, umístěnou ve 2.NP pětipodlažního bytového domu jenž je součástí polyfunkčního komplexu REZIDENCE NOVÁ KAROLÍNA II - Blok E.

Dle listu vlastnictví a prohlášení vlastníka činí podlahová plocha bytu 80.7m2. Součástí podlahové plochy je sklepní kóje s výměrou 4m2. Nad rámec podlahové plochy k bytu náleží také lodžie s výměrou 6.1m2 a jedno garážové parkovací stání.

Výňatek z prohlášení vlastníka:

"Celková podlahová plocha jednotky s příslušenstvím dle nař. vl. 366/2013 Sb. činí 80.7 m2.

Výše spoluvlastnického podílu jednotky č. … / 125 na společných částech nemovité věci uvedných v části III. odst 1) tohoto prohlášení činí: 807/45737.
K vlastnictví jednotky přísluší do výlučného užívání společných částí:
- balkóny/terasy/zahrádky přístupné pouze z této jednotky,
- části rozvodu vytápění umístěné v jednotce, bytová předávací stanice, měření, radiátory a termostatické ventily
- výplně otvorů této jednotky umístěné v obvodových stěnách budovy
- poštovní schránka"

Bytová jednotka se nabízí nevybavená vyjíma šatní skříně na míru v předsíni a kuchyňské linky na míru se spotřebičemi značky Whirpool - stáří 5let. Vestavná lednice, elektrická trouba, indkuční varná deska s digestoří, vestavná myčka.

Podlahovou krytinou je plovoucí laminátová krytina z kolekce E-Motion Classic 8/32 CLIC it! v kombinaci s keramickým obkladem v koupelně a WC.

Ohřev vody i vytápění je zajišťen dálkově.

Bytový komplex Rezidence nová karolina 2 a jemu přilehlé nákupní středisko Fórum Nová Karolína Vám zajistí vysoký standard bydlení, skvělou dostupnost služeb i širokého spektra obchodů či restaurací.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu §1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.


Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?
Zavolejte mi a sjednejte si termín prohlídky!


Váš osobní realitní partner
Tomáš Nedoma

Číslo nabídky:388652Plocha užitná:76
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

2 + kk

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Novostavba
Topení:ústřední dálkovéBudova:Cihlová
Telekomunikace:Telefon, InternetVlastnictví:

Osobní

Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Druhé místo v produktivitě za měsíc listopad 2023

 

O svět realit, realitní trh, obchod a investice se zajímám jíž od roku 2013. A jelikož reality spadají do třech nezbytností moderního života - domov, jídlo a ošacení - staly se moji vášní! Díky zázemí a znalostem, které mi RE/MAX Delux poskytuje, mám jedinečnou příležitost lidem opravdu pomoci a mít velký, pozitivní a doufám že i trvalý dopad na kvalitu a štěstí v jejich životech. Nemovitosti jsou skvělým perspektivním oborem pro blízkou i vzdálenou budoucnost, proto do nich moji klienti rádi investují.

 

Mým cílem je pomáhat lidem upřímností, odbornou radou, profesionální propagací a prodejem nemovitostí. Žádná chata není moc malá a žádný činžák není moc velký. Díky získaným dovednostem, vědomostem a také zázemí kanceláře RE/MAX Delux zaručuji služby, servis a lidský přístup.

 

Garantuji svým jménem, že mnou nabízenou úroveň komunikace, propagace a prodeje vaši nemovitosti nikde jinde mimo DELUX neobdržíte!

Tomáš Nedoma

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.