Prodej bytu 3+1, 83.61 m2, Brno

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

6 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno , Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Doporučuji zhlédnou videoprohlídku, 3D prohlídku MATTERPORT a nechat se inspirovat vizualizacemi.
Kompletní informace i všechny fotografie a dokumenty ke stažení na www.bytreckovice.cz

Nedílnou součástí prodeje je i garáž v ceně 1.000.000,- Kč, jenž je nutno připočíst nad rámec inzertní ceny.

Ve výhradním zastoupení majitele si vám ke koupi dovoluji představit byt o dispozici 3+1, který nabízí celkovou podlahovou plochou 82,5m2 a nachází se v prvním patře čtyřpodlažního cihlového bytového domu z roku 1980. Součástí podlahové plochy je sklepní kóje o ploše 3,4m2. Nad rámec podlahové plochy patří lodžie s výměrou 5,6m2. Součástí prodeje je také prostorná garáž o výměře 23,5m2 v přízemí domu s napojením na elektřinu a studenou vodu.

Okna jsou plastová v dobrém stavu. SVJ hospodaří dobře a nevázne zde žádný revitalizační úvěr. V plánu je oprava 1/4 střechy bytového domu, jenž bude financována z úspor společenství.

Nemovitost je nabízena nevybavená a je vhodná k rekonstrukci. Elektrické rozvody jsou původní v hliníku.

Výhodou dispozice je centrální chodba spojující všechny obytné místnosti stejně jako oddělené WC a koupelna.

Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Ohřev vody zajišťuje původní plynová karma.

Měsíční náklady na bydlení pro 6 členou domácnost za rok 2023 byly:

Plyn: 6160,- Kč
Elektřina: 1260,- Kč
Internet: 433,- Kč
Fond oprav: 2000,- Kč
Správa družstva: 45,- Kč
Pojištění: 55,- Kč
Vodné/stočné: 100,- Kč
Ostatní: 200,- Kč

Městská část Řečkovice nabízí kompletní občanskou vybavenost a patří mezi nejžádanější Brněnské čtvrti. V docházkové vzdálenosti bytu najdeme mateřskou i základní školu, gymnázium, cukrárnu či posilovnu. Skvělé napojení na rychlostní komunikaci, vlaková stanice či konečná tramvajové linky č.1 dávají místu perfektní dopravní dostupnost.

Energetický šítek je v procesu vyhotovení SVJ a v tento moment nebyl dodán. Proto uvádíme hodnotu G - nedodáno, avšak to neznamená, že do ní nemovitost skutečně spadá.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu §1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Zaujala vás tato nemovitost stejně jako mě?
Zavolejte mi a sjednejte si termín prohlídky!


Váš osobní realitní partner
Tomáš Nedoma

Číslo nabídky:390522Plocha užitná:83.61
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:DobrýTopení:lokální plynové
Budova:CihlováTelekomunikace:Telefon, Internet
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Druhé místo v produktivitě za měsíc listopad 2023

 

O svět realit, realitní trh, obchod a investice se zajímám jíž od roku 2013. A jelikož reality spadají do třech nezbytností moderního života - domov, jídlo a ošacení - staly se moji vášní! Díky zázemí a znalostem, které mi RE/MAX Delux poskytuje, mám jedinečnou příležitost lidem opravdu pomoci a mít velký, pozitivní a doufám že i trvalý dopad na kvalitu a štěstí v jejich životech. Nemovitosti jsou skvělým perspektivním oborem pro blízkou i vzdálenou budoucnost, proto do nich moji klienti rádi investují.

 

Mým cílem je pomáhat lidem upřímností, odbornou radou, profesionální propagací a prodejem nemovitostí. Žádná chata není moc malá a žádný činžák není moc velký. Díky získaným dovednostem, vědomostem a také zázemí kanceláře RE/MAX Delux zaručuji služby, servis a lidský přístup.

 

Garantuji svým jménem, že mnou nabízenou úroveň komunikace, propagace a prodeje vaši nemovitosti nikde jinde mimo DELUX neobdržíte!

Tomáš Nedoma

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.