RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

V současné době se prodávají i dlouho neprodejné nemovitosti

Všichni v posledních měsících vnímáme, že se zdražuje, je tady docela vysoká inflace. V takové době spousta lidí uvažuje o investicích, aby nepřišli o své úspory. Jednou z jistých a zajímavých investic je nákup nemovitostí. I proto dnes jasně převládá poptávka nad nabídkou a i proto se prodávají nemovitosti rychle a za vyšší ceny. Dokonce se často dostává i na nemovitosti, které se nedařilo prodat dost dlouho.

Vyzkoušejte druhý pokus s makléřem v zádech

Když někdo nabízel nemovitost, kterou se nedařilo prodat, dnes je čas to zkusit znovu. Ideálně s profesionálním makléřem nebo realitní kanceláří v zádech. Obecně pomůže nový popis, nové fotky, případně i home staging a další finty, jak nemovitost prodat. Uvidíte, že v této době máte na prodej větší šanci.

Ať už byl důvod toho, že se nemovitost nedařilo prodat, jakýkoliv, můžete to dnes vyzkoušet znovu. Mezi nejčastější důvody, proč se nemovitost nedaří prodat, patří například vysoká prodejní cena, žalostný stav, neatraktivní lokalita, absence zahrady, blízkost rušné komunikace nebo jiné nepříjemnosti. Některé z těchto faktorů lze změnit, jiné ne. Když to proberete se zkušeným makléřem, možná se vám dokonce podaří nabízenou nemovitost zatraktivnit.

Neoddiskutovatelným faktem však je, že v dnešní době jdou nemovitosti na dračku. Nejen byty ve velkých městech, ale prakticky vše - rodinné domy, chaty, chalupy, kanceláře a další. Možná se vám podaří vaši nemovitost prodat i bez toho, abyste museli snižovat původní prodejní cenu.

28.9.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.