RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

V zimě je čas se zastavit, a rozmyslet, co s nemovitostmi

Vánoční svátky, koronavirová pandemie a zimní čas. To vše nám dává šanci se zastavit. Většina z nás má více času, méně povinností a tím pádem i možnost se pořádně zamyslet nad důležitými věcmi a rozhodnutími. Mezi důležitá rozhodnutí patří prodej nebo nákup nemovitosti. Možná to máte v hlavě už delší dobu, ale teď může být čas se konečně rozhodnout.

Těžko se odhaduje, jak bude svět kolem nás vypadat v dalších měsících a letech, jisté je, že už stejný jako před pandemií nebude. Ale nemovitosti tady budou i nadále, takže investovat do nich určitě není špatný krok. Stejně pandemie ukazuje, že ceny nemovitostí se nijak závratně nemění ani v tak nepředvídatelných časech, jaké byly v roce 2020 a jaké budou nejspíše i příští rok.

Coronavir realitní obchody nezastavil

Když se rozhodnete pro prodej nebo koupi nemovitosti, nemusíte se bát, že je to v těchto časech problém. Nabídka i poptávka je zde pořád. Minimalizují se osobní setkání, ale přesto celý realitní trh funguje. Samozřejmě si dvakrát rozmyslíte, na které prohlídky půjdete, na ty vybrané však stejně nakonec osobně dorazíte. Roušky, dezinfekce a další opatření jsou normální a při prohlídce vás neomezí.

Ideální je spolupráce s realitkou

Když nemovitost prodáváte, nejlepší je nechat to na osvědčené realitní kanceláři. Výhodou je, že nemusíte absolvovat prohlídky nemovitosti se zájemci, a samozřejmě máte k dispozici veškeré služby, které realitní kancelář nabízí. Včetně profesionální prezentace vaší nemovitosti, a její rozšíření mezi maximum relevantních zájemců.

Zastavte se, v klidu si vše rozmyslete a s klidným srdcem se rozhodněte, jestli chcete některou svou nemovitost konečně prodat, nebo do jiné investovat. covidu-19 navzdory!

25.12.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.