🏡 36_Delux podcast 🔴 Reality podle Petra Švancary❗️Jaká byla cesta Švanciho❓Co říká na ceny realit❓🧐

Rozhovor s 👉 Petrem Švancarou, brněnskou fotbalovou ikonou a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Bydlení podle Petra Švancary❓

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Jaké bylo bydlení Švanciho v průběhu času❓

✅ Kde teď Petr bydlí❓

✅ Je lepší bydlet v Brně anebo Praze, co na to říká Petr Švancara❓

✅ V kolika letech měl Petr první vlastní bydlení❓

✅ Jsou nemovitosti dobrá investice❓

✅ Jaký má názor Švanci na realitní makléře a realitky❓

✅ Proč je podle Petra lepší nechat prodej na RK❓

✅ Zajišťuje fotbalový klub bydlení hráčům❓

✅ A jaký má Petr názor na ceny nemovitostí❓

✅ Výstavba sportovišť v Brně❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verse podcastu

Audio verse podcastu

23.11.2022

O mně

 

K realitám jsem se dostal po mnoholeté práci ve stavebnictví. A jelikož jsem dostal možnost pracovat pro REMAX, nejznámější značku v oboru nejen u nás ale i na světě, moje volba byla jasná! Vybral jsem si kancelář REMAX Delux, která je v současné době jednou z nejúspěšnějších kanceláří v ČR.

 

Na remaxu mě zaujal zejména velice propracovaný vzdělávací systém, který ze mě udělal profesionála v oboru realit a dále individuální přístup ke každému klientovy s ohledem na jeho potřeby. Také etický kodex, kterým se musí každý makléř řídit najdete jen málo kde.

 

Realitní business se v současné době posouvá každým dnem dál a technologie které dnes mám k dispozici mne umožňují prezentovat Vaši nemovitost způsobem před několika lety takřka nevídaným. Prezentace Vaší nemovitosti formou videoprohlídky, virtuální prohlídky, nafocení profesionálním fotografem, home staging a spoustu dalšího, je pro mě při prezentaci Vaší nemovitosti naprostou samozřejmostí. Díky takto propracovanému marketingu se nám daří prodávat Vaše nemovitosti až za o 17 % vyšší cenu než u konkurence.

 

Jelikož je práce realitního makléře velice různorodá, stala se pro mě nejen prací, ale i koníčkem a životním stylem. Budu rád, když budu moci pomoct či poradit i Vám!

Václav Veselý

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.