🏡 67_Delux podcast 🔴 Jak na prohlášení vlastníka❓Rozdělení na bytové jednotky a vydělání více peněz🤑

Rozhovor s 👉 Mgr. Irenou Šifaldovou, realitní makléřkou ✅ A 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak na prohlášení vlastníka nemovitosti 🏡❓

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Co je to prohlášení vlastníka a k čemu slouží❓

✅ Jak prohlášení vlastníka vyřídit❓

✅ Co je to reálné dělení nemovitosti❓

✅ Co je potřeba pro zřízení prohlášení vlastníka❓

✅ Jak dobře rozprodat nájemní dům❓

✅ Lze prohlášení vlastníka měnit anebo zrušit❓

✅ V čem je výhoda tohoto prohlášení❓

✅ Jak dlouho trvá vypracování❓

✅ Kdo může učinit prohlášení vlastníka❓

✅ Příklady z praxe❗️

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verze podcastu

Audio verze podcastu

5.3.2024

O mně

 

K realitám jsem se dostal po mnoholeté práci ve stavebnictví. A jelikož jsem dostal možnost pracovat pro REMAX, nejznámější značku v oboru nejen u nás ale i na světě, moje volba byla jasná! Vybral jsem si kancelář REMAX Delux, která je v současné době jednou z nejúspěšnějších kanceláří v ČR.

 

Na remaxu mě zaujal zejména velice propracovaný vzdělávací systém, který ze mě udělal profesionála v oboru realit a dále individuální přístup ke každému klientovy s ohledem na jeho potřeby. Také etický kodex, kterým se musí každý makléř řídit najdete jen málo kde.

 

Realitní business se v současné době posouvá každým dnem dál a technologie které dnes mám k dispozici mne umožňují prezentovat Vaši nemovitost způsobem před několika lety takřka nevídaným. Prezentace Vaší nemovitosti formou videoprohlídky, virtuální prohlídky, nafocení profesionálním fotografem, home staging a spoustu dalšího, je pro mě při prezentaci Vaší nemovitosti naprostou samozřejmostí. Díky takto propracovanému marketingu se nám daří prodávat Vaše nemovitosti až za o 17 % vyšší cenu než u konkurence.

 

Jelikož je práce realitního makléře velice různorodá, stala se pro mě nejen prací, ale i koníčkem a životním stylem. Budu rád, když budu moci pomoct či poradit i Vám!

Václav Veselý

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.