RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Věnujte se práci, rodině a koníčkům - prodej nemovitosti nechte na makléři

Organizování a celý proces prodeje nemovitosti není na chvíli. Celá akce trvá obvykle měsíce. Když chcete svou nemovitost prodat za co nejvyšší rozumnou cenu, pak to opravdu asi chvíli potrvá. Vše se samozřejmě zrychlí, když budete prodávat za nízkou cenu, ale takto prodělat chce málokdo. Obecně platí, že když chcete mít z prodeje co největší výnos, stojí to více práce a času. I proto si bereme ke spolupráci zkušené realitní makléře.

Makléř musí být aktivní

Když si najmete dobrého, proaktivního makléře, nemusíte dělat vůbec nic, jen předložit dokumentaci k nemovitosti, podepsat smlouvy a zkontrolovat, že vám došly peníze na účet. Opravdu tak ušetříte spoustu času, energie a vyhnete se zbytečným stresům. Když je makléř aktivní, stojí ho to právě čas, který vy ušetříte. Kromě jiného bude řešit propagaci nemovitosti, telefonáty, organizace prohlídek, jednání o podmínkách prodeje, celkově komunikaci s bankou, katastrálním úřadem i potencionálními kupci.

Makléř vybere opravdové zájemce a povede prohlídky

Profesionální makléř vám může vybrat jen opravdové zájemce, může za vás vést prohlídky nemovitosti, může celý proces prodeje převzít. Ale samozřejmě se můžete dohodnout i na tom, že se budete prohlídek účastnit, a budete se podílet i na dalších věcech. To už je o konkrétní domluvě, vašich představách a požadavcích.

Investovat do profesionála se ve výsledku vyplatí

Úspora času při prodeji nemovitosti je však naprosto zásadní a není tak doceněná. Majitelé by se měli raději věnovat své práci a rodině, a ne trávit čas na prohlídkách, při tvorbě marketingu, nutnou administrativou a desítkami dalších aktivit, které jsou s prodejem spojeny. Určitě se vyplatí to nechat na prověřeném profesionálovi, kterému pak samozřejmě zaplatíte, ale aby vše proběhlo hladce, a vy prodali svou nemovitost co nejlépe, pak je taková investice rozhodně na místě!

26.2.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.