Prodej rodinného domu, 151 m2, Malé Hradisko
Nedostupné, nevolat

Malé Hradisko

Hledáte-li nemovitost k trvalému bydlení nebo rekreaci v blízkosti krásné přírody a malebných lesů, potom Vám ke koupi nabízíme rodinný dům v obci Malé Hradisko v okrese Prostějov.

Přízemní samostatně stojící dům se dvěma sklepy, půdním prostorem, stodolou a zahrádkou o celkové výměře 240 m2 je určený k dokončení a kompletní rekonstrukci.

Dům nabízí budoucí dispozici 2+kk, obytné podkroví, koupelnu s toaletou a druhým samostatným WC, které je již zbudováno.
Ve sklepních prostorech jsou nové stropy, plastová okna, nové rozvody vody a odpady, které jsou vyvedeny do přízemí.
Dům má kastlová okna, keramické vyvložkování komínu (dva průduchy), je napojen na obecní vodovod, možnost plynu (přípojka před domem), odpad je řešen novou jímkou. Dům je suchý bez jakýchkoliv známek vlhkosti. Součástí kupní ceny je veškerý materiál na dostavbu vnitřních příček a komína.

Obec Malé Hradisko se nachází 19 km západně od města Prostějova, nalezneme zde školku, obchod, restauraci, poštu, ordinaci lékaře, knihovnu, kino, sportovní hřiště…

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte pro více informací kontaktovat makléře nabídky a domluvit si termín prohlídky.

Číslo nabídky:351516Plocha užitná:151
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:V rekonstrukciBudova:smíšená

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.