Prodej pozemku pro bydlení, 547 m2, Bukovinka
Nedostupné, nevolat

Bukovinka

V zastoupení majitelů Vám ke koupi nabízíme nemovitost v obci Bukovinka, sestávající ze dvou parcel o celkové výměře 547 m2:
- zastavěná plocha o nádvoří o výměře 116 m2, jejíž součástí je stavba bez č.p./ č.ev. - zemědělské stavení (stodola) s přístavbou garáže
- zahrada o výměře 431m2
Pozemek je orientován na JV, v zadní části svažitý, územním plánem veden jako plocha obytná smíšená, v blízkosti inženýrských sítí.

Obec Bukovinka leží v okrese Blansko, 16 km západně od Vyškova, 20 km jihovýchodně od Blanska a 25 km severovýchodně od Brna. V obci se nachází obchod, mateřská škola, restaurace, knihovna, sportoviště.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Číslo nabídky:355796Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.