Pronájem bytu 3+kk, 88 m2, Šlapanice
Nedostupné, nevolat

Šlapanice

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného nadstandartního bytu o dispozici 3+kk se zahradou a 2 parkovacími místy v žádané lokalitě obci Šlapanice, na ul. Nádražní.
Samostatná bytová jednotka o celkové výměře 88 m2 je umístěna ve dvorním traktu řadového rodinného domu. Je stylově zařízena kvalitním nábytkem na míru, plně vybavenou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a koupelnou s luxusními designovými prvky. V bytě je plynový kotel, podlahové vytápění a bezpečnostní systém.
K jednotce náleží zahrada o výměře 60 m2, která je s interiérem bytu propojena prosklenými posuvnými dveřmi a nabízí soukromí pro posezení, grilování a relaxaci. Součástí nájmů jsou dvě parkovací stání, která se nacházejí přímo u vstupu do bytu v uzavřeném dvoře za vraty na dálkové ovládání.
Nabídka je vhodná pro pár či jednotlivce.

V ceně měsíčního nájemného 28.000,- Kč jsou již zahrnuty veškeré náklady na bydlení vč. poplatků za energie, vodu a internet.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 30.000,- Kč.
Pro více informací či domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Číslo nabídky:360867Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Podkategorie:

3+kk

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.