Prodej rodinného domu, 185 m2, Jíkev
Nedostupné, nevolat

Jíkev

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízíme možnost koupě rozlehlého rodinného domu 4+kk v započaté rekonstrukci. Dům je určený k celkové rekonstrukci a všechny hrubé a náročné práce jsou již provedeny. Aktuálně je dokončena kompletní výměna střechy s novou střešní krytinou KM beta včetně dokončených klempířských prací, zaplechování a okapových žlabů. V domě se počítá s podlahovým vytápění, což vedlo k zaslepení komínů, ale toto rozhodnutí a mít doma hřejivý krb, můžete rychle změnit. Elektřina je rozvedena v přízemí a v následujících měsících se očekává nová přípojka elektrické energie k patě domu. Dům je napojen na kanalizaci, na pozemku se nachází dvě studny, které nejsou používány z důvodu nové přípojky obecního vodovodu. Naproti domu naleznete stavbu, kterou lze přeměnit na dvougaráž, dílnu, nebo i zcela soukromé wellness. Prostor je to, co tu opravdu chybět nebude. Obě stavby jsou určeny k celkové rekonstrukci a obě nabízí nevídaný potenciál jak si splnit svoje sny o bydlení. Už vás napadá jak si to tu upravit?
Zavolejte nám a dohodněte si svoji prohlídku nemovitosti.

Číslo nabídky:361542Plocha užitná:185
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:v rekonstrukci
Budova:cihlová

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.