Pronájem prostoru kanceláří, 146 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Žabovřesky

Nabízíme Vám pronájem celého 3.NP budovy, které je tvořeno kancelářskými prostory. Objekt s výtahem je situován v uzavřeném dvoře ve velmi atraktivní lokalitě Brno – Žabovřesky na ul. Fanderlíkova s výbornou dopravní obslužností do centra a napojením na silniční a dálniční síť.

Klimatizované prostory o celkové podlahové ploše 146 m2 tvoří průchozí místnost recepce, tři samostatné kanceláře, kuchyňka a dvě toalety.
Nabídka je vhodná pro administrativní činnosti (např. advokátní, marketingové, účetní společnosti…). Možnost pronájmu parkovacích stání přímou u domu v uzamykatelném dvoře.

Měsíční nájemné: 32.000 Kč + DPH, náklady na služby spojené s provozem a údržbou domu 5.000 Kč/ měs. + zúčtovatelné zálohy na energie 4.000 Kč/ měs.

Pro více informací či domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. PENB nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právní úpravou energetickou tř. G.

Číslo nabídky:366880Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:3Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.