Prodej pozemku pro bydlení, 1980 m2, Jíkev
Nedostupné, nevolat

Jíkev

V zastoupení majitele Vám nabízíme možnost koupě ojedinělého stavebního pozemku o celkové výměře 1.980 m2.
Na pozemku se nachází zemědělské stavení s číslem popisným o zastavěné ploše a nádvoří 751 m2.
Dle územního plánu se parcely nachází ve stabilizované ploše individuálního bydlení v rodinných domech, přípustné jsou stavby pro chov drobného zvířectva, garáže dopočtu 3 stání, služby a drobná výroba nerušící povahy. Prostorové uspořádání stavby jsou maximálně dvě nadzemní podlaží a zastavěnost pozemku 40% včetně doplňkových staveb a zpevněných ploch.
Velkorysá výměra pozemku tak nabízí velký potenciál jeho využití pro výstavbu nového bydlení nebo vašeho podnikatelského záměru.

Neváhejte kontaktovat makléře nabídky pro více informací a domluvení termínu prohlídky..

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:370481Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.