Prodej bytu 3+1, 90 m2, Hulín
Nedostupné, nevolat

Hulín

Nabízíme Vám ke koupi pěkný byt 3+1 s balkonem a velkým sklepem (10,6 m2) na ul. Višnovce ve městě Hulín. Bytová jednotka o celkové výměře 79,7m2 se nachází v 2.NP/3 cihlového domu. Sestává z předsíně se spíží a prostorem pro vestavěnou skříň, ze které je vstup do neprůchozích místností – ložnice s balkonem, druhé ložnice či dětského pokoje a kuchyně, která tvoří s obývací místností příjemný, vzdušný otevřený prostor díky částečnému výřezu příčky. V koupelně s vanou a je umístěn plynový kotel, který zajišťuje vytápění bytu a ohřev vody. Měsíční náklady na bydlení činí 2.870,- Kč/ měsíc + energie.

Město Hulín se nachází 6 km severovýchodně od Kroměříže, je důležitým dopravním uzlem a nabízí tak výbornou dopravní obslužnost s napojením na silniční, dálniční (územím města prochází D1) a želeniční síť. Bytový dům je situován v klidné části lokality a přitom v blízkosti centra města s veškerou občanskou vybaveností.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře nabídky a domluvit si termín prohlídky.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl předložen, v souladu s právními předpisy tedy uvádíme energetickou tř. G.

Číslo nabídky:374495Plocha užitná:90
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:3
Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Pocházím z krásného města Olomouce. Poté, co jsem procestovala velký kus světa, mě život zavál do Brna, kde žiji již více než šest let. Nalezla jsem zde nejen svůj druhý domov, ale i životního partnera a práci, která se stala do slova a do písmene mým životním posláním.

 

Pro práci realitního makléře jsem si zvolila podporu silné celosvětové společnosti RE/MAX. Dostalo se mi tak kvalitního vzdělání, možnosti učit se od nejlepších a neustále se zlepšovat. V neposlední řadě své práci vděčím za mnohá nová přátelství, ať už z řad mých klientů nebo kolegů.

 

Za každou nemovitostí vidím lidský příběh a snažím se proto ke své práci přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a přitom citlivě a s ohledem na danou situaci. 

 

Pokud Vám mohu být nápomocna s prodejem Vaší nemovitosti nebo odbornou radou z oblasti realit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením.

Veronika Hyhlíková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100% - Jan Konečný REMAX rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.