Prodej bytu 4+kk, 120 m2, Ostrava

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

5 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ostrava , Slezská Ostrava

Hledáte prostorný byt s vlastní zahradou v klidné části Slezské Ostravy?
Nabízím Vám poslední ze tří kompletně zrekonstruovaných mezonetových bytových jednotek.
S vlastní zahrádkou, dvěma terasami a parkovacím stáním pro dvě auta.

Tato okouzlující moderní bytová jednotka o dispozici 4+kk má výměru 120 m2.
V přízemí Vás hned při vstupu do bytu okouzlí krásně prosvětlený prostor haly s vysokým stropem a se schodištěm, pod kterým se nachází úložný prostor. Po levé straně je umístěna ložnice s vlastním vstupem do hlavní koupelny, která je přístupná i z haly. Prostorný obývací pokoj je propojený s kuchyní. Z každé místnosti se dá vyjít ven na terasu.
V patře jsou dva podkrovní pokoje a koupelna s vanou se samostatným vstupem. Nakonec technická místnost, která může sloužit jako úložný prostor, je tam umístěn chytrý a úsporný, kondenzační plynový kotel. Bytová jednotka má své chytré rekuperační zařízení, s možností ovládání skrz aplikaci. Je možné doinstalovat klimatizaci, tepelné čerpadlo či fotovoltaiku. Podél každého pokoje a na půdě je nízký úložný prostor.

Bytová jednotka záměrně není dokončena, nový majitel má tedy naprosto jedinečnou šanci dotvořit si byt podle svých vlastních představ. (Na fotografiích použit virtuální homestaging.)
Pro zjednodušení dotvoření bytu stávající majitel vše perfektně připravil - datové rozvody, příprava na kamerový či zabezpečovací systém a led páskové osvětlení. Datové rozvody jsou vyvedeny i na kamerový systém exteriéru budovy pro každý byt samostatně. V obývacím pokoji se nachází elektrický krb, který krásně podtrhuje domácí atmosféru. V přízemí domu je podlahové vytápění a v patře jsou radiátory.

Z každé strany domu jsou u bytové jednotky dvě terasy. Jak ze strany vstupních dveří, tak ze zahrady. K bytu patří dvě parkovací stání. Vše je již zahrnuto v kupní ceně.
Pokud budete chtít pomoci s dokončením interiérových prací bytové jednotky, můžeme Vám nabídnout hned několik možností a umíme je zahrnout i do hypotéky.

Původní cihlové stavení je po kompletní rekonstrukci (nové rozvody vody, elektřiny, topení), vše původní je patřičně ošetřeno a nové kvalitně zpracováno. Budova nyní splňuje třídu B průkazu energetické náročnosti (PENB) - tj. velmi úsporná. Fasáda domu i nová střecha je zateplená, okna jsou plastová s trojsklem - střešní okna mají přípravu na dálkové ovládání. Střešní okno ve vstupní hale již na dálkové ovládání je. Dokončovací práce na domě stále probíhají.
Bytová jednotka je samostatně zapsaná v katastru nemovitostí.

Umístění bytu je ideální pro mladou rodinu s dětmi, dětské hřiště je hned za domem. S perfektní dostupností do centra. Veškerá občanská vybavenost je přímo ve městě. Nedaleko bytu se nachází dopravní uzel Hranečník, Slezkoostravský hrad, ZOO, halda Ema, cyklostezka, Lidl a KouPark.
V případě vícero zájemců, majitel upřednostní nejlepší obdrženou nabídku.

Číslo nabídky:382232Plocha užitná:120
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Podkategorie:

4 + kk

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:Velmi dobrý
Topení:lokální plynovéBudova:Smíšená
Telekomunikace:Telefon, InternetVlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Jsem součástí realitní kanceláře RE/MAX již 16 let. 💙

Už si ani nedovedu představit, že by RE/MAX nebyl součástí mého života, mé rodiny, mě... 

Začalo to v roce 2008, kdy jsme založili v Ostravě s nejbližší rodinou realitní kancelář RE/MAX Profit a od té doby jsme s Profitem ušli pěknou cestu plnou neskutečných příběhů, ale jak se říká člověk míní, život mění. 

Během tohoto období jsem mohla pomoci velkému množství klientů. 

Nesmírně si vážím jejich důvěry a je pro mě ctí, že mi svěřili péči o jejich nemovitosti, sny a investice. Nebýt těchto skvělých klientů a každé úžasné spolupráce, nemohla bych růst a pracovně se rozvíjet. S pokorou přijímám každou zkušenost, kterou mi tento obor přináší. Mám to štěstí, že mohu dělat to, co mě baví a naplňuje.

Těším se na každý jednotlivý životní příběh, Vaše zkušenosti a každou Vaši nemovitost. 

Pro své klienty chci jen to nejlepší. Chtěla bych každému, kdo se na mě obrátí dopřát přesně to, co bych si sama od svého makléře přála. Maximální péči, lidskost a pohodlí.

Mgr. Veronika Nina Tedová DiS.

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.