Pronájem bytu 1+1, 46 m2, Ostrava
Nedostupné, nevolat

Ostrava , Ostrava-Jih

V zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu tuto bytovou jednotku o dispozici 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Březinové.
Jedná se o částěčně vybavenou bytovou jednotku v původním stavu. Na případných úpravách je možné se domluvit s majiteli.
Byt je v osobním vlastnictví, užitná plocha bytové jednotky činí 46 m2, nachází se v 1.patře domu, okna jsou orientována na jihozápad.
Dům je po revitalizaci a velkou výhodou je zahrada orientovaná na severovýchod, která je k dispozici pro majitele bytových jednotek a jejich nájemníky.
Lokalita je snadno dopravně dostupná MHD (tram - cca 450m, bus zastávka cca 150m), před domem je dostatek parkovacích míst, veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí.
Majitel preferuje dlouhodobý, bezproblémový nájemní vztah. Byt je volný ihned.

Číslo nabídky:390206Plocha užitná:46
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3
Podkategorie:

1 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Velmi dobrýTopení:ústřední dálkové
Budova:SmíšenáVlastnictví:

Osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Jsem součástí realitní kanceláře RE/MAX již 16 let. 💙

Už si ani nedovedu představit, že by RE/MAX nebyl součástí mého života, mé rodiny, mě... 

Začalo to v roce 2008, kdy jsme založili v Ostravě s nejbližší rodinou realitní kancelář RE/MAX Profit a od té doby jsme s Profitem ušli pěknou cestu plnou neskutečných příběhů, ale jak se říká člověk míní, život mění. 

Během tohoto období jsem mohla pomoci velkému množství klientů. 

Nesmírně si vážím jejich důvěry a je pro mě ctí, že mi svěřili péči o jejich nemovitosti, sny a investice. Nebýt těchto skvělých klientů a každé úžasné spolupráce, nemohla bych růst a pracovně se rozvíjet. S pokorou přijímám každou zkušenost, kterou mi tento obor přináší. Mám to štěstí, že mohu dělat to, co mě baví a naplňuje.

Těším se na každý jednotlivý životní příběh, Vaše zkušenosti a každou Vaši nemovitost. 

Pro své klienty chci jen to nejlepší. Chtěla bych každému, kdo se na mě obrátí dopřát přesně to, co bych si sama od svého makléře přála. Maximální péči, lidskost a pohodlí.

Mgr. Veronika Nina Tedová DiS.

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.